козметика за бременни

  • 1 197
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
Здравейте момичета! С настъпващото лято изникват все нови и нови въпроси особено за бъдещите мами, на които ще им е за първи път и отговори на на тези въпроси можем да намерим като обменим малко информация. А къде повече информация от тук при вас във форума!?  Wink
Споделете каква козметика използвате по време на бременност (видях че има теми но те са главно за стриите, а аз бих желала да са по широкообхватни) за лице- кремове, лосиони, тоалетни млека, със защитен фактор за през лятото, почистващи,  против пигментни петна и прочие... за гърди, за тялото, за косата, също и бабини рецепти, билки ... неща подходящи за бременни от които сте доволни и бихте  препоръчали и помогнали на други бъдещи мами! newsm03

# 1
  • Мнения: 240
Аз искам да допълня въпроса ти, като добавя дали може да използваме препарати против комари и насекоми и какви?

# 2
  • Мнения: 3
Здравейте мами Simple Smile
Аз доста се порових,поговорих и консултирах с аптекари,дерматолози,гинеколози по тази тема....
Пресявайки мненията,стигнах до извода,че поне в този период,трябва да ползвам козметика за бременни,а не така наречената "медицинска козметика"(Виши,Юсерин и т.н.).
По аптеките видях няколко марки,като Матерн,Мустела,Мама Дона,и реших да се спра на последната,тъй като е произведена от Чико.Не знам дали е носталгия по миналото,дали защото и аз съм отгледана с Чико,но предпочитам да се доверя на познатото ми.Имат продукти за стрии,крем за тъмни петна по лицето,крем за бюст,а дори и бельо,което също смятам за много важен аксесоар по време на бременноста.Аз лично си купих крем против петна,и крем за бюст.Ползвам ги вече 2 седмици и съм доволна.Има и кремове за лице и тяло с висок фактор,мисля че бяха с фактор над 30,и смятам като заприпкам към морето да си взема и от тях.
Дано съм била полезна Simple Smile

# 3
  • Мнения: 85
Здравейте, мами  Wink
Някоя от вас ползвала ли е Матерн и какво ви е мнението?

Общи условия

Активация на акаунт