Филип Котлър в НДК

  • 704
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Вчера видях билборд и после открих това. Някой ходил ли е предишният път? Какви са очакванията ви за този път? Съпругът ми много го харесва, но се колебая да му направя изненада заради цената - 230лв.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Цената ме шокира, иначе бих отишла. Предполагам има какво да се чуе, но..... Money

# 2
  • Мнения: 2 401
Кво и е на цената, всички семинари са на такива цени.
Не съм ходила, но след като мъжо го харесва,  и ако можеш да си позволиш подаръка, давай.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Кво и е на цената, всички семинари са на такива цени.
Не съм ходила, но след като мъжо го харесва,  и ако можеш да си позволиш подаръка, давай.
Да бе, ама едно е да ти го плати фирмата, друго е като частно лице да си го платиш сам. Воден единствено от стремежа за самоусъвършенстване. Grinning

# 4
  • Мнения: 1 547
Кво и е на цената, всички семинари са на такива цени.
Не съм ходила, но след като мъжо го харесва,  и ако можеш да си позволиш подаръка, давай.
Да бе, ама едно е да ти го плати фирмата, друго е като частно лице да си го платиш сам. Воден единствено от стремежа за самоусъвършенстване. Grinning

Понеже нЕма изгледи в скоро време фирмите да плащат участия в такива изяви, а самоусъвършенстването става все по-нужно, да не кажа належащо, по-добре да си го платиш сам. След това ще си направиш и ROI  Mr. Green - имали ли е ползва от инвестицията, ако да  - в какво  се изразява и как се измерва; ако не - пак в този ред.
А като ти го плати фирмата - отиваш - даденост. Оттук влязло, оттам излязло. Да живей, живей трудЪТ! Outta Joint

# 5
  • Мнения: 2 111
Аз ходих предишния път. В общи линии останах доволна, макар че една много голяма част от нещата, които говори ги бях чела/чувала вече, но аз съм доста вманиачена в професията си, която ми е и хоби и постоянно се ровичкам за нови неща. Имаше някои ценни лафчета, но като цяло за мен семинарът беше най-вече полезен с това, че събра на едно място много хора, които се занимават с маркетинг и са добри в това и специално в моя случай беше добра платформа да обменя идеи с колеги и да се запозная с нови хора от бранша.

Този път очаквам повече конкретика и по-голяма практическа насоченост.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 412
Да се запиша в темата - предният път не успях да отида, този път се чудя. Иначе го харесвам и си мисля, че е шанс да бъдеш на негов семинар.

# 7
  • Мнения: 3 405
Бих отишла да го слушам на живо. За сега само съм го чела и използвала/цитирала в разработки и анализи.

Общи условия

Активация на акаунт