Прилошаване в първите месеци на бременността

  • 9 905
  • 11
  •   2
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте бъдещи и настоящи мами  Simple Smile Започвам тази тема, за да си изясня дали прилошаването в началото на бременността е 'стандартно' протичащо и винаги се състои в сутрешно прилошаване и повръщане... При мен не е така (в седма седмица съм) - напротив, сутрин се чувствам добре, но в течение на деня се започва  Rolling Eyes виене на свят, понякога разстройство и повишаване на температурата ... и съм много обезпокоена, дали симптомите ми са от бременността или нещо друго се е объркало (така съм вече месец) ... Споделете как се чувствате и как борите симптомите... Бих се радвала и на повече информация, какво се случва в организма ми, та толкова хубаво нещо като малкото растящо същество му пречи на нормалното функциониране... Благодаря ви предварително за мненията!  bouquet

# 1
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Темата за тук ли е? Rolling Eyes
Имаше някаде такава тема май  Thinking

# 2
  • Мнения: 7
Може да си права Сливница, намерих тема за усещанията по време на бременност в "Майки (бъдещи и настоящи)"... ще се опитам да преместя тази там... Благодаря!

# 3
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
"... ще се опитам да преместя тази там... Благодаря!
Не можеш да я преместиш там.

# 4
  • София
  • Мнения: 12 547
Здравейте бъдещи и настоящи мами  Simple Smile Започвам тази тема, за да си изясня дали прилошаването в началото на бременността е 'стандартно' протичащо и винаги се състои в сутрешно прилошаване и повръщане... При мен не е така (в седма седмица съм) - напротив, сутрин се чувствам добре, но в течение на деня се започва  Rolling Eyes виене на свят, понякога разстройство и повишаване на температурата ... и съм много обезпокоена, дали симптомите ми са от бременността или нещо друго се е объркало (така съм вече месец) ... Споделете как се чувствате и как борите симптомите... Бих се радвала и на повече информация, какво се случва в организма ми, та толкова хубаво нещо като малкото растящо същество му пречи на нормалното функциониране... Благодаря ви предварително за мненията!  bouquet

Не съм се борила. Ако ми се спеше - спях. Ако ми се ядеше - ядях. Аз не съм повръщала, само ми прилошаваше.
Ако температурата ти е висока - отиди на лекар.

# 5
  • Мнения: 7
Нана77, супер е, че си имала възможност да си следваш нуждите на организма - и аз си стоях почти две седмици вкъщи, както и ходих по лекари, но нищо не ми откриха, освен евентуално колит, макар че имаше различни мнения дали е нормално точно тези коли да ги имам в стомахчето или не ... но сега трябва да ходя на работа и трябва да се поправям 'симптоматично', доколкото е възможно ... а нещата не стават много по-добре - добавяме и сутрешно прилошаване... #Crazy но ще мисля положително и ще чета наред мнения и съвети за подобряване на положението...

хубав ден от мен!  Simple Smile

# 6
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Изкарах лека и безпроблемна бременност  Peace Никаво прилошаване, порвъщане и т.н. Само към края на бремеността започнах да получавам киселини от някои плодове и кафето  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 84
На мен не само ми прилошаваше, но и повръщах като съдрана. Само да ми замирише на манджа или парфюм бягах към банята. Дори спрях цигарите без никакви мъки. От дима също повръщах. Към края на третия месец бях отслабнала с 2 килограма. Наложи се да ме приемат в болница и ме хранеха със системи цяла седмица. Но след това като ми се отвори един апетит... Laughing Имах чувството че ще изям цилия свят. Отминаха ми и гаденето и световъртежите. Всеки организъм различно възприема дребосчето в себе си. Но всичко отминава. Търпение и успех Peace

# 8
  • Мнения: 3 929
Имах проблеми с бременността през до 3-я месец от бременността. Проблемите ми се изразяваха в гадене, прилошаване, повръщане. Когато влязах в 4-я месец, всичко мина от самосебе си.

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Бременна съм колкото теб  Wink И на мен ми се гади, вие ми се свят, имам главоболие. Не пия лекарства за тези симптоми, нито ходя на лекар заради тях. Търпя и чакам да отминат.

# 10
  • Мнения: 7
благодаря ви за куража момичета bouquet , аз също не искам да пия лекарства, ако имаше време за повече почивка нещата щяха да са по-розови...

# 11
  • Мнения: 230
Здравей, на мен също ми прилошаваше към 11 на обяд и траеше около 2-3 часа. Помагаше ми смукане на  киселки бонбонки ( ама кисели да са ) и пиене на айрян. И къ 4 месец - вече си бях ок. Успех мила.

Общи условия

Активация на акаунт