Искам да изкажа голями благодарности на Александър Папанчев , който наистина работи ,за да помага на хората.Имах проблем със сърбежи по кожата на цялото тяло от 8г. лекарите ми казват ,че не са сигурни от какво е ,че не е алергия и ме оставиха да се мъча.Бях неадекватна ,когато идваха тези дълги дни по седмици с кратки паузи за по 3 дни последната година.Нещата излизаха от контрол- не можех да спя, сваляла съм си кожата на мест,на други съм имала синини от натискане с пръстите по кожата.Този,човек за 1 ч. преглед установи проблема и съмо с едно хапче за секунди така ми повлия, че ми идваше да заспя в кабинета му.Още на същата вечер сърбежите намаляха на 40% а, на следващата се гъделичках сама пред семейството си ,за да им покажа,че кожата ми е успокоена.Искам да се обърна към всички който все още се колебаят дали да потърсят помощ от хомеопат.Не можете да си представите,колко ценно време на благодат и щастие пропускате.За всички онези ,които като мен се чудят как ще протече ЛЕЧЕБНАТА КРИЗА,защото сме чували различни разкази как проблема се усилва за няколко дни е аз нямах такава криза.Самият Александър Папанчев ми обясни ,че няма да има такава криза.Аз естествено очаквах обратното,но си останах само с чакането.Мили приятели когато намерите точният човек стават вълшебства. За всички ,които искат да са здрави - e-mail: alexbg@yahoo.com             
                                                                      bouquet                       БЛАГОДАРЯ ВИ Г-Н ПАПАНЧЕВ  БЪДЕТЕ ЗДРАВ