Училища Европа?

  • 3 618
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 324
Четох темите за езиковите школи /малко по диагонал/, но в тях се спрягат Британика, Фарос и Алианс. Аз поне не срещнах нищо за Училища Европа. Имате ли преки впечатления? Ще се радвам да има положителни отзиви, защото ще си спестя кръстосването на София на шир и на длъж.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 324
Ееее, нищо не казвате.
Добре, след една година аз ще разказвам.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 529
Моят син учи в  у-ще Европа ,но ние сме от Ст . Загора   и не зная дали ще съм ти полезна.Аз съм доволна от обучението там.

# 3
  • Мнения: 113
 Моят син също учи там, но във Велико Търново. От първи клас ходи, сега ще кара ниво за 5клас( всъщност ще е 4кл). Определено съм доволна. Сравнявам резултатите му с деца, които учат само в училище или в други школи, определено е по-добър. Това не е само мое мнение, а и на учителката му по английски в училище.
 Домашните в последно време взеха да му идват множко, но език без писане не се учи.

# 4
  • Мнения: 13
meri 123 би ли казала при коя преподавателка учи синът ти?Аз също съм от Стара Загора и бих искала да получа информация относно качеството на преподаване и на самите преподаватели.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 324
Благодаря ви момичета! Няма значение, че сме в различни градове, нали са вирига, би трябвало да работят по една учебна програма.

Общи условия

Активация на акаунт