рецепта за шоколадовата торта на nordina

  • 1 088
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
...с карамелизирани банани.Моля,ако някой я знае нека се вклю4и.Има снимка в 40та тема ,но рецептата не я намерих.Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 777
...с карамелизирани банани.Моля,ако някой я знае нека се вклю4и.Има снимка в 40та тема ,но рецептата не я намерих.Благодаря предварително Simple Smile
Пиши и на лични. Simple Smile

# 2
# 3
  • Мнения: 22 867
...с карамелизирани банани.Моля,ако някой я знае нека се вклю4и.Има снимка в 40та тема ,но рецептата не я намерих.Благодаря предварително Simple Smile

Ето тук!

# 4
  • Мнения: 610
ето тук е тортичката - http://nanita-nordina.blogspot.com/search/label/%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B8

а, Lindita е дала рецептата  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 103
Благодаря ви много за бързото вклю4ване. HugЩе се опитам да я направя,въпреки 4е изглежда много ,много трудна за мен Blush ooooh!.

# 6
  • Мнения: 769
Благодаря ви,че сте отговорили на питането
Lindita ,labrex ,bliznacite2004 ,  bouquet  bouquet  bouquet
hit86 ,ако имаш въпроси,не се притеснявай да ме питаш. Hug
Обикновено когато правя тази торта,първо си приготвям блата и на следващия ден я сглобявам.На мен лично така ми е по-лесно.Тортата не е толкова трудна колкото изглежда,но си струва труда....съчетанието на шоколад,карамел,банани и сметана за мен е неустоимо    Blush

Последна редакция: вт, 25 авг 2009, 20:31 от nordina

# 7
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
nordina , много вкусна ми изглежда тази торта, всичко ми е ясно, само не знам как се карамелизират банани Sad.Предполагам, че първо карамелизирам захарта, след което в нея поставям бананите и после млякото или сметаната?Ох, аз сега и една шахматна торта видях, и тя ще се пробва май, нямам въпроси към нея Heart Eyes.

# 8
  • Мнения: 769
Аелис,права си...така се прави Hug

# 9
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Благодаря ти за отговора  bouquet.Непременно ще я пробвам!

Общи условия

Активация на акаунт