Проблемно забременяване

  • 910
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Здравейте, момичета!За сега не мога да забременея.Нямам ову,а и спермограмата на мъжа ми не е изобщо добра.Правих си хормонални излседвания-в норма са.Стимулация с колстрабелгин-няма резултат.Сега ми предстои цветна снимка,че да видим какво ще сане.Някой може ли да ми каже как протича самата цветна снимка и как да се подготвя.Благодаря ви много

# 1
има достатъчно теми и информация в нета. не е страшно, минава за секунди. но всеки организъм реагира различно. на твое място първо ще сменя лекаря след като ти е давал клостил, а след това ще прави снимка. ако тръбите за ти запушени, което не ти пожелавам просто съм без коментар за този "специалист". #Crazy Whistling #Cussing out #2gunfire Naughty

# 2
  • Мнения: 443
Данинка  Волей е  права  първо смени  доктора стом ти е давал  клостил беz цветна  снимка,ако има6  проблем  с тръбите ,само  си иz4ерпва6 яй4ниците с  тоя клостил а може и иzвънмато4на бременност да се полу4и,
на въпроса ти,няма какво специално да се  подготвя6 , отива6  ляга6  вкарват  ти    апарата ,аz   не го погледнах  иzобсто  как иzглежда стото ме  бе6е  страх  ,преди  това ме по4истиха  с несто  като  йод мисля,прикрепват  го  където  трябва  което не  се  усеста и  zапо4ва да се  влива контрастното вестество,с  колкото  пове4е  влива пове4е ти иzпълва тръбите и zапо4ва6  постепенно да усеста6  силни предменструални притъпени  болки,тогава може6  да каже6 да спрат и  спират  ,мен така ми каzа докторката която прави процедурата преди  да я  zапо4не,те  си  гледат  вси4ко на монитор  вижда6  и ти,след това  до  4ас  два вси4ко  утихва ,мое мнение а и не само мое  е 4е не е толкова стра6но и  не  е нужна упойка каквато  някои предпо4итат,аz даже не  иzпухтях ,помня 4е се  поиzпотих  от напрежението само и от  страха  , аа съвсем  не е  толкова  стра6но,другото, снимката  трябва да  е  до  10  ден  от  МЦ zа да е  сигурност  4е няма  бременност,веднага след нея можете да пробвате   luvbed някои успяват  веднага след  цветната  снимка. успех

# 3
  • Мнения: 599
Вечерта преди ЦС си сложих свещичка ''profenid'',на сутринта още една и един час преди манипулацията още една.Изполазват се ректално.

# 4
  • Мнения: 213
Кажете къде сте я правили тази цветна снимка и на мен ми предстои!Благодаря Ви предварително!

Общи условия

Активация на акаунт