Документални филми за майчинството и децата

  • 7 069
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 107
Пускам темата (ако има подобна моля да се изтрие, разбира се) с идеята ако някой е свалял от интернет филми, свързани с майчинстовото, развитието на децата да сподели мнение, препоръка и ако е възможно къде може да се намери филма.
Ето от мен - Le Premier Cri/Първият плач (2007)
Предварително благодaря на всички включили се!

# 1
  • Мнения: 344
В момента го гледам ... много е вълнуваш  Simple Smile Браво за предложението  Peace

# 2
  • Мнения: 2 149
Е,браво ,бях му хвърлила око на този филм,но сега виждам,че са излезли и субтитри,веднага ще го приготвя Wink
MaMuHka страхотен аватар Laughing

# 3
  • Русе
  • Мнения: 621
Голям филм, гледайте го

# 4
  • Мнения: 344
mery_79, благодаря!!!

А филмчето наистина е много готино. Имате ли някакво друго предложение за филмче?!?

# 5
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Смятам да го изтегля и утр да го гледам,ще пиша дали ми е харесал.

# 6
  • Мнения: 930
и аз тегля
благодаря  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 080
Тази поредица на National Geographic ще е много интересна за бременните, а и не само:
В утробата
В утробата … 2;ци.

# 8
  • Мнения: 1 107
Мерси Стефинка- бях забравила за този (сигурно, защото отдавна го бях гледала Wink)   bouquet

# 9
По Дискавъри преди редовно попадах на филми за бременност. Не знам дали някоя от вас е гледала, миналата година по една от гадните кабеларки, но не знам коя, даваха филми за радане. С две думи: документален, по- скоро риалити формат, в който проследяват бременността на една жена и после самото раждане в... чистия му вид. Даваха гокъсно, към полунощ, но беше наистина интересно. Ще ви излъжа дали беше по военния канал или някой друг...

# 10
  • Мнения: 1 080
Аз пък съм го гледала по реалити канала (ако остава въррос за същото де).
Поредицата се казваше "Раждане"

# 11
Аз пък съм го гледала по реалити канала (ако остава въррос за същото де).
Поредицата се казваше "Раждане"
Нямам спомен как се казваше, но ако е било късно вечерта и по някоя от кабелните, вероятно е същия.

# 12
  • Мнения: 344
Тази поредица на National Geographic ще е много интересна за бременните, а и не само:
В утробата
В утробата - близнаци.
Това за близнаците бях попаднала на него когато го даваха по ТВ-то. Записах си го на харда на ТВ-то и си го гледаме от време на време, но сега ще си сваля и за единичното бебче Grinning Жалко, че няма субтитри.

# 13
  • Мнения: 1 080
Ето го тук с вградени субтитри:
http://www.kolibka.com/download.php?mid=1765
Близнаците:
http://www.kolibka.com/download.php?mid=5204

# 14
  • Мнения: 344
Мерсиммм .. утре ще го дърпаме  Party

Общи условия

Активация на акаунт