Посъветвайте ме какво да взема-Лечебна Хумана или Лечебна Милупа?

  • 4 318
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 591
Мили мами, налага ни се за 3- 4 дена да сме на лечебна храна. Кое от двете да взема- Лечебна Хумана или Лечебна Милупа? Педиатърката ми каза да е едно от двете, но аз незнам кое се приема повече от децата  newsm78 знам само, че Хуманата е с вкус на банан...Моля, помогнете  Praynig
Благодаря предварително!   bouquet

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 22:58 от Vivi

# 1
  • Мнения: X
Само детето може да си покаже предпочитанията, ние няма как да гадаем. Аз съм давала Хумана и много се хареса, а не очаквах, заради вкуса ан банан.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз също съм давала само лечебна Хумана. Детето я яде.

# 3
  • Мнения: 122
Аз също съм давала лечебна Хумана.Никола много я хареса Simple Smile.Имай впредвид,че тя е малко по-гъста от другите млека(за лечебната Милупа не знам Rolling Eyes) и ти трябва биберон с по-широка дупка.

# 4
  • Мнения: 591
Взех Хумана- та и хапнахме сега една порция, но на каша...дано да не и омръзне, че 3- 4 дена само това  ooooh!

# 5
  • Мнения: 6 713
Хуманата на бебка й хареса. Дано и при вас да е така.  Peace

# 6
  • Мнения: 3
Аз съм давала хумана и не я харесахме. newsm78 Laughing

# 7
  • Sf
  • Мнения: 978
Давала съм Хумана. Нямах предпочитания, взех каквото имаше в аптеката.

# 8
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Взех Хумана- та и хапнахме сега една порция, но на каша...дано да не и омръзне, че 3- 4 дена само това  ooooh!

Когато малкият беше на диета редувах лечебна хумана и каша от моркови и ориз на Ордеса - http://www.bpcniksi.com/ORDESA/Lechebni.htm

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 23:09 от Скубиду

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И на мен ми се е налагало да вземам лечебна Хумана.Дъщеря ми не я хареса.

# 10
  • Мнения: 591
Благодаря много, момичета   bouquet оказа се, че ние не сме за лечебна храна, а направо за изследвания и лечение! Поредния некопетентен педиатър  Sad
Благодаря още веднъж за отзивите!

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 778
Благодаря много, момичета   bouquet оказа се, че ние не сме за лечебна храна, а направо за изследвания и лечение! Поредния некопетентен педиатър  Sad
Благодаря още веднъж за отзивите!
Дано не е нещо сериозно  Praynig

# 12
  • София
  • Мнения: 44 041
Няма значение, каквото мислиш, че детето ще яде...милупа е моркови, хумана бананова...моят яде хуманата само...помага много.

Сега видях отговора ти....дано се оправя бързо детето....а ако проблема е ентеро...лечебната храна само ще помогне за лечението....каквото и да е то....на каша е по-гадна...по-приятна е като мляко...няма проблем и 10 дни да даваш само нея.....само дупката на бибата трябва да е голяма като за каша, че е доста гъсто....

Общи условия

Активация на акаунт