зачатие

  • 1 049
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
здравейте на всички  във момента съм пациентка на д-р мариан александров от клиника щерев
незнайно защо изопщо не ми вдъхва доверие  а все си мисля че това трябва да е първото
някой от вас ходил ли е при него дайте някакво мнение  благодаря
казват че правили  инсиминаци със сперма от даня вярно ли е newsm78

# 1
  • софия
  • Мнения: 1 201
Здравей,daniela7777

Аз ходя в клиниката на Щерев.Първоначално по съвет на приятели си записах час за д-р Тимева-ходих 3 месеца при нея, но така и нямах усещането, че това е моя лекар.При Александров съм била веднъж-изслуша ме много внимателно,поговорихме си(макар че не е много приказлив), но отново не усетих, че съм при точния човек.от 5 месеца съм при д-р Ганева-още от първата ни среща знам, че това е моят лекар Hug.А всъщност и тримата ми казаха едно и също за състоянието ми и ми предложиха един и същ план за действие-т.е в професионално отношение нямаше разлика между тях.Ако прочетеш из темите в подфорум Проблемно забременяване например ще видиш,че има адски много момичета доволни от др Александров, както и от др. Тимева, но според мен много е важно как ти усещаш лекаря.Много си права-трябва да ти вдъхва доверие.Така че според мен избери си друг от клиниката или друга клиника дори-най-важното е с Док да си паснете, да си спокойна и уверена, че сте на прав път

А въпроса за инсеминациите нещо не го разбрах- аз правя там инсеминации в момента, така че задай го пак, ако мога ще ти отговоря Wink Hug
Успех каквото и да решиш

# 2
  • Мнения: 32
благодаря ти за  отговора  имах  предвид за  донорските  инсиминаци които  се правят  със сперма от дания 
има ли жена във форома койато да е родила от датска сперма
относно инсе  вав какво се състои  болезнено ли е 

# 3
  • софия
  • Мнения: 1 201
не съм  съвсем сигурна,но мисля че имат такава програма.Най-добре  попитай в самата клиника,а иначе в подфорум Проблемно забременяване има голяма тема "Предстои ми инсеминация", в която си пишем с доста момичета в/пред процедура. В Проблемно забременяване можеш и да прочетеш повече мнения за др Александров и да разбереш за програмата и дали има забременели с донорска сперма от Дания
Иначе самата процедура не е болезнена-усещането е като при цитонамазка.По-неприятното поне за мен беше,че след процедурата трябва да лежиш 30 минути както си със спекулума и катетърчето,но не е страшно Wink

# 4
# 5
  • Мнения: 2 517
Можеш и да погледнеш във форума на www.zachatie.org

Общи условия

Активация на акаунт