Туристически обувки

  • 976
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 283
Търсих, търсих и не намирам летни туристически обувки за 7-годишно дете. Трябва да са високи (над глезена поне), с по-дебела подметка, все пак летни, без каракул или супер дебела кожа и на някаква по-нормална от 200 лв. и нагоре  цена. Не стават т.нар. кецове, защото подметката е тънка и без грайфер, освен това са от плат и ще се намокрят от росата или ако завали.
Заминаваме на лагер в планината с много туристически атракции и походи и трябнва да се екипираме. Вече имаме фенерче, компас, свирка, дъждобран, ръкавици, дълги панталони ... всичко необходимо, а най-важното - удобни обувки, не мога да намеря. Моля за помощ.

# 1
  • Мнения: 283
Побут
МОЛЯ, помогнете, нямаме време
Преровила съм всичко в интернет и по-известните магазини

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
В София ли си?Провери ли в Спорт Депо?Може също така и в нета да разгледаш какво предлагат.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 324
Виж в Горгона, има летни и зимни.

Тези са много готини:

# 4
  • София
  • Мнения: 5 247


Стената, редрок (redrock) също трябва да имат - обади се и питай. Може да провериш и в големия магазин на
росиньол срещу мотописта.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 467
Ето тук продават качествени неща, можеш да пробваш
http://www.alpibg.com/index.php

# 6
  • Мнения: 283
Много благодаря. Купих разкошни обувки от Алпин. Малко ми се струват дебели, но ми обясниха, че така трябвало. Нали сме без опит ... и не разбираме. Благодаря още веднъж за инфото.

Общи условия

Активация на акаунт