Търся добър АГ в Люлин (София)

  • 6 365
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 240
Здравейте, момичета

Бременна съм в 6 г.с. и търся добър АГ специалист за проследяване на бременността. Тъй като живея в Люлин, най-добре да е някъде в района. Освен това за предпочитане е да работи по НЗОК.

Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 9 973
в 12-поликлиника

# 2
  • Мнения: 240
Там ходих при една докторка и бях много разочарована от нея  Sad

# 3
  • Мнения: 582
    В медицински център "Люлинмед" д-р Иван Димитров.

# 4
  • Мнения: 48
26 п-ка,д-р Коловски

# 5
  • Мнения: 10
 Предварително се извинявам, че се намесвам в чужда тема, но имам подобен проблем. Също търся лекар по ЗК от Люлин за проследяване на бременност. Интересува ме дали някой има отзиви за д-р Йонкова от МЦ Люлинмед?

# 6
  • 1st floor
  • Мнения: 9 104
Peace
също и обратната смяна - Клисурски/по мое наблюдение даже е малко по-напред с материала от Коловски /...и при двамата обаче се зареди с огромна доза търпение - чакала съм с часове пред кабинета...
препоръчвам и Желева в МЦ Превент във втори м.р. - следила ми е първата бременност , много е внимателна, няма опашка, защото всички тичат в поликлиниката, обяснява подробно /Но! не очаквай да ти каже пола на детето Wink/...

# 7
  • Мнения: 1 710
Давам още един глас за д-р Иван Димитров от Люлин Мед.

Kaloma, за д-р Йонкова нищо не съм чувала. Явно преглежда в Люлин Мед отскоро и за това нямам впечатления.

# 8
  • Мнения: 165
Аз ходя при д-р Клисурски в 26-та поликлиника. Не ме е разочаровал до момента.  Peace

# 9
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Добри са ми впечатленията от доктор Клисурски.

За Иван Димитров има много негативни мнения във
форума и цяла тема.
Той преглежда също и в МЦ Св. Димитър до
Пирогов.

Ето темите:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=342755.15
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275677.msg7754466#msg7754466

Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 19:09 от Gulia

# 10
  • Мнения: 1 710
Добри са ми впечатленията от доктор Клисурски.

За Иван Димитров има много негативни мнения във
форума и цяла тема.
Той преглежда също и в МЦ Св. Димитър на Феликс Каниц до
Пирогов.

Чела съм една от темите, но там стана ясно, че става въпрос за друг Иван Димитров. Не съм сигурна къде точно е другият му кабинет, така че не знам дали говориш за лекаря, от който аз съм много доволна или е съвпадение на имената.

# 11
  • София
  • Мнения: 38
Предварително се извинявам, че се намесвам в чужда тема, но имам подобен проблем. Също търся лекар по ЗК от Люлин за проследяване на бременност. Интересува ме дали някой има отзиви за д-р Йонкова от МЦ Люлинмед?

здрасти, йонкова ми е личен гинеколог от много години-много съм доволна. и предната и сегашната ми бременност следи!
отзивчива е, обяснява , внимателна е !
аз я препоръчвам!!!
всичко хубаво!

# 12
  • Мнения: 10
здрасти, йонкова ми е личен гинеколог от много години-много съм доволна. и предната и сегашната ми бременност следи!
отзивчива е, обяснява , внимателна е !
аз я препоръчвам!!!
всичко хубаво!

  Благодаря за отговора! Аз вече се записах при нея на ж.к. и засега съм доволна  Hug

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 38
желая ти всичко хубаво и лека бременност, kaloma! Hug

Общи условия

Активация на акаунт