Паркет от палисандър

  • 1 767
  • 2
  •   1
Отговори
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
Лошо е да не знаеш какво искаш,но още по-лошо става като знаеш точно какво искаш и не можеш да го намериш smile3511
Момичета,помощ Rolling EyesХаресахме паркет,масив от Палисандър,(нелакиран фабрично).Прерових целия град и няма и няма!Имаше китайски и индонезийски.Този от Индонезия беше разкошен,но бях съгласна и на китайски.Въпросът е,че вече няма никакъв.Казаха ми,че последната пратка не е била наред,предполагам,че е имало доста различни цветове в кашоните и не го внасят вече.
Ако някоя от вас има инфо за магазини,в които мога да намеря ,моля ви да ми пишете. smile3525

# 1
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
За кой град става въпрос? Палисандъра е супер скъпо дърво, няма ли да ти излезе златен този паркет? С каква износоустойчивост е?

# 2
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
За София става въпрос.Не е толкова скъпо,въпреки,че се води екзотично дърво.А и в повечето случай скъпото излиза по-евтино.Искам да сложа качествен паркет и повече да не се занимавам с това.В ап.на баща ми паркетът е 40 годишен,даже не е циклен и лакиран,старали сме се да го поддържаме и изглежда като нов.Въобще не си представям ситуация да се сменя цялата настилка след 10 год.,да се раздигат мебели...предпочитам отсега да си спестя тази "екстра" за следващите 50 години smile3521

Общи условия

Активация на акаунт