Към жените с ниско либидо и трудно постижим оргазъм

  • 20 952
  • 36
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Първо да кажа - не съм психолог, нито лекар, не си правя дипломна работа, нито ми заплащат за проучване Grinning

Въпросът ми бе провокиран от една тема в ДиС защо някои жени са по-сексуални,а  други не.

При постовете на жени, твърдящи че имат понижено сексуално влечение, съм забелязала повторение и на други особености, затова бих искала да ви попитам. Искам да разбера повече за връзките психика - секс, битие - секс, физиология - секс.

Ако се сещате да още опции в анкетата, пишете, за да допълня.

# 1
  • Мнения: 923
Ниското либидо няма нищо общо с трудно достижимия оргазъм ooooh! ooooh! ooooh!
Що за глупост е това

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Ниското либидо няма нищо общо с трудно достижимия оргазъм ooooh! ooooh! ooooh!
Що за глупост е това

Що за глупост е, че няма нищо общо?  Ниското либидо не винаги е причина за труден оргазъм, но е предпоставка.

В странични ефекти към някои лекарства може да се прочете: сексуални смущения (понижено либидо и забавен оргазъм), как може да твърдиш, че "няма нищо общо", даже са много свързани  ooooh!

При мен едни антидепресанти (Ципралекс) доста ми намалиха либидото, и оттам- другото.

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 14:03 от svetla

# 3
  • Мнения: 923
Явно ниското ти либидо се дължи на АД. newsm78 Спирай ги и всичко ще се оправи. Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 17 932
Попълних анкетата.  Peace

# 5
  • Мнения: 1 650
Анкетата е глуповата. И защо ако съм раждала да нямам оргазъм? Joy

# 6
  • Варна
  • Мнения: 17 932
Никъде не се казва, че ако си раждала нямаш оргазъм. #Crazy

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Никъде не се казва, че ако си раждала нямаш оргазъм. #Crazy

Именно. Дори може да е и обратното. Изброените опции на всички са "за" или "против" липсата на оргазъм. Просто наблюдавам закономерности.

# 8
  • Мнения: 923
Светла, няма да решиш проблема с анкети , причините са много а понякога и по няколко можеш да се допиташ до подходящия лекар Peace

# 9
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Ниското либидо няма нищо общо с трудно достижимия оргазъм ooooh! ooooh! ooooh!
Що за глупост е това
Абсолютно съм съгласна. Трудно достижимия оргазъм е възможен и при високо либидо.

# 10
  • Мнения: 89
Аз съм на мнение, че  ако една жена не се чувства хубава, напълняла е и това и тежи, има някакви болки или дискомфорт,в стрес е ,  мисли за проблеми или болести, отдавна не е ухажвана или поне не  както трябва и най-вече - ако мъжът й е много зле ( с ласките, с разговорите, с комплиментите, с жестовете и т.н.) - не е чудно, че няма желание.
За да постигне удоволствие , една жена трябва да се почувства желана и красива. Много жени само след един комплимент или дори поглед могат цял ден да се усмихват. Ако при жената всичко - физиологически и психически е наред, остава последното, но най-важно - смотан мъж, който не е в състояние да накара жена си да се почувства такава, защото фригидни жени няма. Има мъже , които не знаят как да ги погалят, предразположат, не  се интересуват как могат да им доставят удоволствие, не се съобразяват с желанията им , не внасят разнообразие, нито се грижат за самите себе си.
Както казват: ако видите намусена жена на улицата , трябва да знаете, че причинте за това са само две - или до нея няма мъж или мъжът е много зле...

# 11
  • Мнения: 767

Както казват: ако видите намусена жена на улицата , трябва да знаете, че причинте за това са само две - или до нея няма мъж или мъжът е много зле...

Или не си пада по него.

# 12
  • Мнения: 46 488
В момента нямам проблеми, но мога да кажа за миналото.

Ниско либидо - от противозачатъчни. То не беше ниско, ами направо го нямаше.

За постигането на огразъм - лично аз с мъж, преди сегашния не съм успявала, а сега успявам за 1 мин., т.е. мисля, че изцяло зависи от партньора.

Килограми , стрес и т.н. не ми влияят.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Светла, няма да решиш проблема с анкети , причините са много а понякога и по няколко можеш да се допиташ до подходящия лекар Peace

Понякога не е нужно да решиш проблема, а поне да си го обясниш.

И за мен важи това, подобно на Никол, преди сегашния ми мъж виждах по-чести трудности със свършването. С настоящия всичко си беше ОК, ама откак пия антидепресанти -  ooooh!

# 14
  • Мнения: 923
Чувала съм че има таблетки като виагра само че за жени , защо не опиташ newsm78, някъде май бях чела и за витамини от група Б-повишавали либидото, ама не съм много сигурна
Явно проблема не е в партньора ,  а се дължи на лекарствата , които вземаш.
Успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт