търся добър ортопед травматолог в Пловдив

  • 4 107
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 403
Здравейте имам притеснения. Моят съпруг има болки в коляното от вътрешната страна от година някъде но от известно време мусе наду леко видимо е и отиде на ортопед в Хасково при д.-р Фотев и той му казал че има киста на минискуса и нищо няма да му помогне и трябва да го среже и изреже кистата но аз се страхувам да не го осакати защото аз съм трудоустроена с 87% имам ревматоиден артрит и сменени две тазобедрени стави но съм скоро в Димитровград и не познавам докторите в областта и наблизо. Притеснявам се че ако го осакатят и двамата няма да можемда работим какво се прайваме тогава на тия пенсии само за сметките няма да стигат и лекарства камоли за деца или нещо друго. Моля помогнете искам да направим втора консултация и евентуално ако се наложи операция да е при добър ортопед травматолог който да разбира от колена и да си свърши добреработата а не да го осакати. Искренно ви благодаря за дадените мнения.

# 1
  • Мнения: 2
ПРЕПОРЪЧВАМ ТИ ДР.СИМИДЧИЕВ -ОРТОПЕД-ТРАВМАТОЛОГ Е И Е МНОГО ДОБЪР-РАБОТИ ВЪВ КЛИНИКА ТРИМОНЦИУМ

# 2
  • Мнения: 6 206
Човекът, който ти трябва е д-р Шидеров.

Общи условия

Активация на акаунт