Моля,препоръчайте ми фотоапарат

  • 610
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 172
Здравейте  Grinning

Искам да си взема втори фотоапарат,който да е бърз(да прави снимките бързо и зареждането за следващата снимка да е бързо. Общо взето нормален дигитален апарат,на който да мога да разчитам във всеки един момент.Да прави хубави снимки(не говоря за професионални,а нормални ясни снимки,с който да снимам децата си),да е не по-малко от 5 мегапиксела,да може да прави малки клипчета,да има слот за карта и да не е обемист.Аз хубав фотоапрат си имам,но е обемист и не може постоянно да е в чантата ми,защото е дебеличък.Трябва ми фото,което да не излиза от чантата ми и да реагира бързо(да се снима бързо,без някакви предватителни настройки и т.н.)

   Общо взето моите изисквания въобще не са високи и  ги има всеки апарат,но ви моля да ми препоръчате марка и най-вече модел,защото не знам точно кой на коя марка да избера,тъй като всеки е различен и не е гаранция,че всичките модели от дадена марка са хубави, има и несполучливи такива.Ако сте доволни от някой,моля да споделите.
Да е в границите на 100-200 лв.

# 1
  • Мнения: 1
аз лично харесвам на канон А-серията-много са качествени,но са и скъпички.Ако искаш нещо по-евтино,можеш да си вземеш pentax.

# 2
  • София
  • Мнения: 480
В този ценови диапазон можеш да вземеш нещо от сорта на това. Обектива му е Pentax, и с едно SD  си ги закръгляш на 200лв. Този модел пък има режим за улавяне на усмивка, което съм пробвала на практика и работи. С повече мегапиксели е и си зарежда батерията през  юсб-то. Би могла и някой Olympus или Canon да вземеш. Има добре модели, но при тях с допълнителната памет ще си надхвърлиш бюджета.

Общи условия

Активация на акаунт