СПЕШНО! май ни повтаря скарлатината какво да правя няма я докторката

  • 1 611
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 339
Та от два дни сме с темп. 38 градуса днес с лек обрив по корема и има изпъкнали папили по езика. Вече е ял и пил и мисля,че не мога да го водя за секрет. Ще бъде ли опасно да чакаме до утре или да тичам при някой доктор? Нашата е в отпуск и я няма. Вчера го водих при заместничката и тя не каза абсолютно нищо.

# 1
  • Мнения: 25 441
Звънни и питай!
Не разбирам от скарлатина, но ми се струва странно да повтори за толкова кратко време и с пъпки. Да не излезе нещо друго?  Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 1 339
Не си вдига телефонаа  Cry Още малко ще се пробвам да позвъня и ще търсим лекар май. Скарлатината е единствената шарка дето повтаря особено ако не е доизлекуван и е останал носител.Вече се съмнявам в повторните изследвания

# 3
  • Мнения: 2 521
А преди колко време кара скарлатината,че мислиш че се повтаря?А гърлото как е?Дъщеря ми е карала преди години и най-вече си личи по червения триъгълник който се откроява на лицето.Най-добре е ако не можеш да се свържеш с лекарката да отидеш при друг.Температура не се вдига без нищо-ако не е скарлатина,има друго нещо Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 1 339
езикът му е с обриви и е малинов. Кара я преди около месец и половина. Водих го вчера при дежурната,но тя си отби номерът само и нищо. Свързах се докторката ще дойде да го види в къщи,че е отпуска жената

# 5
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Заведи го на дежурен лекар в инфекциозна болница.
Първо са много по-големи специалисти от един личен лекар.
Второ ще получиш веднага отговор.
И трето ще бъде назначено адекватно лечение.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 339
Гериии благодаря ти от сърце   bouquet Това не ми мина хич през ума. Направо ще го хвана и право там.  Ех как не ми мина през ума това вече да съм спряла да се притеснявам. Като се събуди та право там, после ще пиша

Общи условия

Активация на акаунт