Моля дайте мнение за вакумна помпичка за носле!?

  • 1 938
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте мили мами,искам да ви питам дали сте ползвали вакумната помпичка Baby-Vac ,какво мислите за нея,има ли ефект,защото големия ми си упорито отказва да си духа нослето,а това ни създава големи неприятости,като бронхити,ангини ит.н.Моля споделете опит
благодаря предварително

# 1
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Върши работа, но явно чувството е доста неприятно, защото мойта бебка само като види помпичката се съдира да реве. Кофти асоциации си прави.

# 2
  • Мнения: 1 167
Запис да следя, че с обикновената помпичка става голяма борба.

# 3
  • София
  • Мнения: 30 085
да, борба е, но пък на мен на Chicco с мек накрайник, ми върши супер работа, защото като върне кърма от нослето, става доста неприятно смъркането през нощта Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 1 535
На мен ми свърши страхотна работа, при засега единствената хрема на сина ми. И той не беше особено очарован, но всичко става толкова бързо - докато допреш до нослето и е готово. С дъщеря ми ползвах обикновенна помпичка с вакум - е, може да не съм улучила марката, но никаква работа не вършехме с нея...

# 5
  • Мнения: 12
Много добра работа върши, според мен за малко бебе това е единственото средство, с което може наистина да се изчисти нослето при хрема. Е, на бебетата не им е много приятно, но на най-ниската степен на прахосмукачката го приемат малко по-добре.

# 6
  • Мнения: 1 655
Страхотна работа върши Baby Vac, издърпва много добре и големите сополи на бебето, когато е било болно. Ето демонстрация как работи http://www.youtube.com/watch?v=DIOSUZberyQ

# 7
  • София
  • Мнения: 23 036
Върши работа, когато се е налагало! В началото се дърпаше, а после сама си поднасяше нослето  Grinning

Страхотна работа върши Baby Vac, издърпва много добре и големите сополи на бебето, когато е било болно. Ето демонстрация как работи http://www.youtube.com/watch?v=DIOSUZberyQ
Пустото ми любопитство - отяде ми се салатата  Mr. Green
Това дете откъде ги произведе толкова сополи  Joy

# 8
  • Мнения: 2 111
Страхотна е тази помпичка.
Когато е много запушен носа само тя ни спасява за да може да спи спокойно.
Дъщеря ми я беше страх първите 2-3 пъти от прахосмукачката,но после свикна и сега много се забавлява,сама си дава нослето.

# 9
  • Мнения: 2 013
Изглежда полезно... Laughing

# 10
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
И от къде може да се вземе това удоволствие и каква му е цената?

# 11
  • Мнения: 2 111
И от къде може да се вземе това удоволствие и каква му е цената?
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1960
Май само по интернет може да се поръча.
Аз си я взех от ДаНет.

# 12
  • Мнения: 145
благодаря на всички мами,днес ще я поръчвам и аз Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 1 555
Вече си решила да поръчваш, но и аз да дам едно положително мнение. Помпичката е невероятна, за секунди издърпва всички секрети, пробвала съм я на себе си - чувството не е толкова неприятно. Дъщеря ми също си подава нослето сама (не винаги де  Mr. Green). Измъчих се първите месеци с обикновените помпички, бях скептична към тази, а и как ме гледаха като кажеш за търся помпичка за нос, която се включва към прахосмукачката.  Crazy

# 14
  • Мнения: 207
Аз също съм много доволна! Лошото е, че през нощта ако решиш да я използваш, ще събудиш съседите! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт