Къде в Бургас (18)

  • 41 462
  • 464
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 813
Ето ме  Mr. Green Прибрах се ама тя Belle Fleur  взела,че си легнала.  Joy  Някой нещо иска да ми каже ли за скитането?  Laughing

И аз имам да ти кажа няколко сладки приказки, но те дебна лично  Heart Eyes

Ще те замоля да се прехвърлиш вече тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=404655.0
 Heart Eyes

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 145
запис

# 32
  • у нас
  • Мнения: 5 696
 sweating

# 33
  • Мнения: 440
За да не е само запис - малко инфо.
Тези дни търсихме надуваеми пояси - по-интересни, оказа се, че в Пикадили имаше най-голям избор - и надуваеми играчки, и топки, тъкмо като за децата. При арменците до Велека имаше само дюшеци и басейнчета.
Търсихме си и детски джапанки, май че коксове им казват Embarassed В магазина на МатСтар зад Велека има - на цена 6 лв., а отсреща при арменците - по 4,50 Heart Eyes Ние се набутахме, ама наполовина Simple Smile

# 34
  • Мнения: 784
Помагайте спешно предложете ми луксозен ресторант за сватба за около 80 човека.Тоз Бургас няма и няма.Мнение за новия ЧЕРНО МОРЕ ЗАД Х-Л БЪЛГАРИЯ.

Ресторант "Зорница" - просторен, сравнително луксозен (за бургаския стандарт). Била съм там и на сватба,  много хубаво беше - украсено, натъкмено, изискано меню ... 

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Помагайте спешно предложете ми луксозен ресторант за сватба за около 80 човека.Тоз Бургас няма и няма.Мнение за новия ЧЕРНО МОРЕ ЗАД Х-Л БЪЛГАРИЯ.

Ресторант "Зорница" - просторен, сравнително луксозен (за бургаския стандарт). Била съм там и на сватба,  много хубаво беше - украсено, натъкмено, изискано меню ... 
какво му е на бургаския стандарт  Thinking

# 36
  • Мнения: 1 813
"Зорница"  Sick много сме си говорили в предните теми за този ресторант.

Хубави ресторанти в Бургас :

Сръбската скара "БЕОГРАД" /зад х-л България/
Другият сръбски по-горе.
"Монте Кристо" на ул. Богориди.
"Дел Мар" в Лазур,под кооперацията на Син сити / до стадиона/.
"Инканто" новият италиански.


Споделяли са ми за "Дабъл", че е добър,но аз лично не съм била.

Ако ви се разхожда може да скочите до Поморие, в комплекс Атриум има хубави ресторанти, може да погледнете Азиатския, няма да съжалявате, единственото лошо е,че персоналът е леко разсеян,но храната е 6.

# 37
  • Мнения: 10
Момичета,знаете ли колко струва базата за грима на clarins в мол-а, да не се разхождам излишно до там Simple Smile Благодаря предварително!

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Цитат
http://Помагайте спешно предложете ми луксозен ресторант за сватба за около 80 човека.
аХ`Не! , от тези, които си изброила нито един не ми се струва, че може да побере 80 човека и че стават за сватба.
Иначе са добри, спор няма.
Единствено за del mar трябва да се провери.  Peace

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 256
Утре вечер съм там, ще се оглеждам и аз,че знае ли човек... Joy

# 40
  • Мнения: 1 813
Цитат
http://Помагайте спешно предложете ми луксозен ресторант за сватба за около 80 човека.
аХ`Не! , от тези, които си изброила нито един не ми се струва, че може да побере 80 човека и че стават за сватба.
Иначе са добри, спор няма.
Единствено за del mar трябва да се провери.  Peace

 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! чак сега погледнах,че момичето търси за сватба, просто видях,че някой хвали Зорница и побързах да предложа по-добри места,че там..  Whistling

80 човека  Thinking то в Бургас открай време си има проблем със сватбарските ресторанти.

Май на университета е хубав ресторанта и побира много хора.  Peace

# 41
  • Мнения: 917
Айде пак аз. Търся памучни роклички за едрогабаритно женчище. Ако може един цвят или по-изчистени. Да стават като за плаж или за бира в Борисовата. Ако може и да са с тънки презрамки ще е супер. Търся си към 10 броя. Ако някоя е виждала, моля да сигнализира.


п.п. мерси отново за отговора, за закачалките. днес взех 100бр и съм много доволна   bouquet

# 42
  • Мнения: 617
  Някой може ли да ми каже телефона на "Бялата къща" /ако така се казва/ заведението на плажа/. Може и на Самбата телефон. Искам ги за да направя резервация. Може да ми предложите и нещо друго в района.
Телефона на Самбата за резервация е 08999 700 20

# 43
  • Мнения: 1 035
момичета, мн спешно ми трябва инфо...
знаете ли дали утре работят в бюрото в х.България, дето продават авт. билети?
или пък от къде др мога да взема утре билет за автобус в неделя вечер за Сф?

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 1 256
Мисля,че трябва да работи-нали се пътува постоянно!

Общи условия

Активация на акаунт