ВИЖТЕ КАКВО ОТКРИХ!МОЛЯ ПОЦИ ДА СЕ ВКЛЮЧИ СЪС СЪВЕТИ!

  • 8 819
  • 23
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 168
Здравейте мили отслабващи!
От 7 години се боря с излишни килограми!Доста при при това.
Изпила съм всички видове "лекарства", добавки и лай..на за отслабване!
Като се почне от Зелейн, Хитозан, Първите китайски които изляхоха, всички Slim-ове,Лида, и т.н.
Вече четвърти месец съм на Линдакса - едвам съм свалила и то първия месец - 4 кг и си ме гони един глад....страшен.
Била съм и на Дюкан- с нея свалих около 8 кг, но през втората бременност си върнах много...
В момента си варя зелевата супа...
Без волева съм. Без шоколад не мога. Не тренирам, защото ме болят ставите, но не крия че ме и мързи.
Колкото и лошо да звучи си признах ЕДИН ПЪТ ЗАВИНАГИ ВСИЧКО!
И аз като много от вас търся вълшебното хапче...
Преди няколко дни във Фейсбука видях една реклама :
Номер едно продукт за лято 2009 в САЩ
Екстремно силен за изгаряна на мазнините и потискане на апетита
Огромен прилив на енергия
Усеща се още от първата доза
Много подходящ и за ЖЕНИ

  

Продукта се казва SX Slim xtreme
В момента се ровя в нета и търся инфо за него - оказва се , че и без спорт действал.
Тъй като обаче какви ли не продукти за отслабване има и рекламата е голямо нещо, а знам че тука не се лъже , МОЛЯ ЗАПОЗНАТИТЕ за помощ и коментари.
Във форума на BB team говорят и за още едно нещо пак с такъв ефект-сваляш без усилия - FYRE=
МОЛЯ ВИ НЕ МЕ ОТСВИРВАЙТЕ!НЕ ПРАВЯ РЕКЛАМА!Искам съвет и коментари!
МНОГО БЛАГОДАРЯ!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 168
За протокола - Висока съм 1,56 см и съм 72 кг.Не изглеждам чак страшна, защото преди да родя,преди 5 години винаги съм тренирала-съчетавах фитнес и аеробика. Никога не съм била слаба.Винаги съм изглеждала леко закрглена - дори когато бях 50-52 кг.
Но в момента имам бутове и задник...

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 168
НИкой ли няма де се включи!!!???
Нали има хора, които са запознати с този вид хранителни добавки!
Пише, че давало и много енергия. Ако започна да го пия и се пробвам с малко вело?
Моля ви ,бе хора!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Мирабел,може би никой няма информация за продукта.
Аз също се боря непрекъснато с килограмите,но такова хапче което не вреди и помага не вярвам да има.
Без усилия няма как да стане.
Дано се включи някой запознат с продукта.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 168
Мерси за отговора ! Grinning
Много се рових из нета, и съвсем нещо се обърках.Нещо немога да разбера кое е фирмата, кое е продукта... Embarassed
Но доколкото разбирам това е фет бърнър.
Даже ако наистина дава такава енергия, въпреки болките ми може да покарам и малко вело или да правя някакви други упражнения в къщи.

# 5
  • Мнения: 93
вижте аз какво открих май,този продукт е на тази фирма ANABOLIC XTREME  и май само е софия е има Twisted Evil ама предполагам че може и поръчка да се прави.ама мисля че ще е бая скъпо,не си заслужава

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 168
Ясно значи това било фирмата Embarassed
Там пише, че 100 или 120 хапчета са 80 лв. Пиели се по 2 до 6 май беше на ден.
Ще погледна дали имат адрес на магазин и да отида до там. Да разпитам малко.
Дано да са честни и като ме видят заблудена овчица, да ми обяснят.

# 7
  • Мнения: 93
абе това са много пари за хапчета,как може да ги давате.е да може и да са ефикасни щом са толкова скъпи
ще си позволя тука да попитам за някакви хапчета за подтискане на апетита ама да не са 80 лева

# 8
  • Мнения: 0
." Не тренирам, защото ме болят ставите, "
   Напротив,трябва да тренираш за да не те болят ставите.И аз имам същия проблем и само движението ми помага.Съжалявам че не мога да дам съвет за добавката

# 9
  • Мнения: 141
Ето тук   http://www.flp.bg/bg/Products_Weight_bg.htm
има безвредни хранителни добавки за контрол на теглото, за подтискане на апетита и същевременно дават енергия.

# 10
  • Мнения: 1 941
Eдин приятел пиеше този Слим Екстрийм. Мисля към 2 седмици. По негова /не и моя/ преценка беше отслабнал, нямал чувство на глад, по цял ден бил сит. И с огромен прилив на енергия, все едно взима някакъв стимулант от не най-разрешените. В крайна сметка каза, че организма му привикнал към хапчето на принципа на пристрастяването към наркотиците. Вика един ден да не пия - лягам и цял ден не мога да отлепя от леглото. Та в общи линии се усети овреме и спря.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 168
." Не тренирам, защото ме болят ставите, "
   Напротив,трябва да тренираш за да не те болят ставите.И аз имам същия проблем и само движението ми помага.Съжалявам че не мога да дам съвет за добавката
Права си!Докато съм в движение нищо не ме боли. Напротив чувствам се много добре.
Болките след това обаче са непоносими. Когато спра да се правя каквото и да е -например си легна-на 10 минута започват болките...
Утре съм отново на лекар...ще видиме какво ще кажат този път, защото от много време не съм ходила.
 Hug

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 168
абе това са много пари за хапчета,как може да ги давате.е да може и да са ефикасни щом са толкова скъпи
ще си позволя тука да попитам за някакви хапчета за подтискане на апетита ама да не са 80 лева
Ще ги пробвам. Щом дават и много Енергия ще мога и да потренирам малко.
Можеш да пробваш Линдакса. Те се еквивалент на Редуктила, но са по 36 лв.Има такава тема!
Успех!

# 13
  • до морето
  • Мнения: 12
Да се включа и аз. Преди две седмици за първи път и аз реших да пробвам вълшебните хапчета, с които "ядеш и отслабваш". Попаднах на фалшификат, е вярно че не чувствам глад, но ефект кой знае какъв няма. Тогава съпругът ми ме светна за хапчета, които се наричат бърнъри и се ползват от ходещите на фитнес. Те се използват, за кратко време да се свалят килограми може и без тренировка. Вчера си купих "Тotal fat burn" на Power food за изгаряне на мазнините и от днес ги почвам. За 23лв. 60 капсули. Суперлативите, които пише на опаковката са големи термогенен ефект, премахва целулита, намалява образуването на мазнини, регулира метаболизма, подтиска чувството на глад. Ще пробвам пък ще видим..... Стискайте ми палци  fingerscrossed

# 14
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
МИрабела, бях 25кг отгоре
свалих с Дюкян и нямах проблеми докато хиперинсулинизма ми поради нежелана бременост /въпреки предпазването/ не се усили
сега пак прилагам Дюкян
имам и болен сткомах - гастрит, колит, язва...
бих казала, че диетата и умерено хранене с нови навици - след нея е единственото спасение за хфора, склонни да пълнеят
еле с проблеми като хиперинсулинизъм където качваш 5кг за седмица и половина - както направих аз последния път...

смело ти препоръчвам като по-полезно да правиш диета, не да разчиташ на хапове - каквито и да са ще са с не по-дълъг ефект от лошо спазвана диета - ефекта ще е докато ги пиеш...а после???

Пуни, тези фатбърнове не се ли прилагат при услени тренировки за шейпване?

момичета, истината е, че ако ставаше с хапове - пластичната хирургия щеше да изгуби една масивна част от клиентите си!

Общи условия

Активация на акаунт