Пребоядисване на обувки - от кафяво в черно?

  • 4 199
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте!
Наскоро си купих от разпродажба много хубави и качествени обувки в тъмно кафяво, но по-късно установих че имам малко дрехи и аксесоари с които бих могла да ги нося и съчетая. Та въпроса ми е, възможно ли е да ги пребоядисам в черно Thinking

# 1
  • Мнения: 14
da, moje6 da gi preboqdisa6 v 4erno, oba4e ne s obiknovenata boq za obuvki, koqto se nanasq s tampon, a sas sprei za vazstanovqvane - 4eren. Az s takav sprei si preboqdisah svetlo bejavi obuvki s 4eren sprei. Stanaha super. Ina4e probvah s boq za obuvki, koqto se nanasq s tampon, ni6to ne stana. Boqta se izlu6ti o6te na parvoto obuvane i stana mnogo grozno. Vzmi si 4eren sprei- mnogo e dobar. Prodavat go v po-golemite hipermarketi - Pikadili, Bila, Metro i dr. podobni. Uspeh!

# 2
  • Мнения: 9
desymira , благодаря ти за бързия отговор Hug 

Ако не те затруднява, би ли написала марката на спрея  Heart Eyes

# 3
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Ха и аз имам едни кафяви обувки, дето незнам що си ги купих, ама ми трябват черни и се чудех с какво да ги боядисам. Може ли инфо за спрея? Аз търсих в Саламандър, ама нямаха в момента. Мислех да ги нося на химическо, че пише че боядисват професионално текстил и кожа  Thinking

# 4
  • Мнения: 1 952
И аз се интересувам от същото

# 5
  • Мнения: 925
Преди бях с черна коса и като се боядисвах в къщи с остатъка от боята си боядисах черни кожени обувки и ботуши, при ходене ги бях надрала и станаха като нови. Не зная обаче дали ще стане като са друг цвят newsm78

Общи условия

Активация на акаунт