Дъвки против пушене и забременяване

  • 1 419
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 257
Опасно ли е да се дъвчат тези дъвки ако/докато си бременна? Нещо не можах да намеря тема по въпроса, ако е имало такава-изтрийте тази. Мерси.

# 1
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
колкото цигарите!
това са никотинови дъвки.
Препоръчвам ти книгата "Не пуша вече"
много е добра

# 2
знаеш ли и аз съм в твойто положение,и аз ги спирам,и на мен ми е трудно!книгата не е на bg автор,а на Алън Кар !и аз искам да я намеря онлайн,ама не я намирам!ако ти успееш ,казвай,ще съм ти благодарна!хайде УСПЕХ в борбата!

# 3
# 4
  • Мнения: 2 249
momi4eta edin vupros za cigarite-kazaha mi 4e ako sega zabremeneq i gi spra e opasno zashtto organizma zapo4val da se iz4istva sled 2-3 meseca to4no kogato se oformqlo bebeto-znaete li neshto po vaprosa???? Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 804
До колото знам е стрес за тялото и се препоръчва на бременните пушачи да не ги отказват рязко, мисля , че по една няма да навреди. Аз по принцип не пуша много от време на време и на мен не ми е проблем, но ако ми се допуши смятам да не се лишавам от една. Hug или даже половин Embarassed

# 6
  • Мнения: 2 952
Темата така е зададена ,4е  зву4и като  дъвки  против   забременяване   Grinning   та така ...ако   дъв4иш  дъвки вместо  да правиш секс - няма да  забременееш ...така  действат .....майтап....смях да става. smile3502  love001

# 7
  • Мнения: 2 257
ако ти успееш ,казвай,ще съм ти благодарна!хайде УСПЕХ в борбата!
Не можах да я намеря, много му е странно на този името, опитвах какви ли не варианти - нищо подобно не ми излиза....Ако някога попадна на нея, непременно ще ти пиша. Flutter

# 8
# 9
# 10
  • Мнения: 1 419
Говорехме за книгата на английски и извън БГ.
Allen Carr се пише на английски
ето и линк до Амазон:
http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/0140277633/026-2490322-1858820

Ааа, забравих - някой ако намери онлайн издание по фрии сървърите - да прати лнкче  Flutter

# 11
  • Мнения: 2 257
Allen Carr се пише на английски
Хи хи, само за двойно 'р' в Кар не се бях сетила, като търсех в амазоновата търсачка Laughing Благодаря ти много!

# 12
  • Мнения: 1 419
За всичко - First, ask Google Wink

# 13
  • Мнения: 2 257
За всичко - First, ask Google Wink
Питам го аз чичо Гугъл, обаче с грешното име ми наизлязоха какви ли не щуротии, както и в амазон, а аз опитах няколко варианта и се отказах, защото нямах време точно тогава. Както и да е, важното е, че намерихме книгата благодарение на теб!  bouquet

# 14
  • Мнения: 178
Здравейте и от мен ! Колкото до пушенето ..не се притеснявайте. Stop Аз имам син на 13 год. и не съм спирала цигарите . Embarassed.да - намалих ги повреме на бременността , но не ги спрях.  NaughtyМоята леля има близначки на 26год. и през цялата си бременност е пушила. Peace Всички са живи и здрави. Така ,че ..каквото ти се прави -го прави... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт