Къде ще почивате къмпингари?

  • 8 552
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 240
Аз съм от феновете на къмпинга, но по българското черноморие нещата с къмпингите вървят на зле. Някой има ли информация за Каваците, дали всичко е същото както преди? Ще се радвам ако дадете инфо и за други съществуващи къмпинги. И да споделите кои къде ще ходи това лято?

# 1
  • Мнения: 101
Достатъчно е един път човек да отскочи до Гърция на къмпинг и никога вече няма да пита за българското черноморие.
Цените са съизмерими, а разликата в качеството на предлаганите продукти...
2 седмици през юли Кавала->Керамоти->къмпинг Натура(по средата между Кавала и Александруполис)->Александруполис (къмпинга е в градския парк)->ГКПП Капитан Петко
2 седмици през август Кавала->Аспровалта->насам натам Халкадики->БГ
1 седмица септември по нашето черноморие ->диво къпиране, защото се нуждаем само от вода миене и къпане. В къпера има всичко необходимо, даже и генератор. Аз пари по българските къмпинги вече не харча.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 064
Ходя на Арапя, но предимно по сантиментални подбуди. Мръсно и застроено е вече.

# 3
  • Мнения: 139
@petia_sport

една прясна статийка по темата:
Мераклии за къмпинг

Дано не е вярно това което пише за Каваците, там ми е любимият плаж  Cry

# 4
  • Мнения: 101
Статията е писана от некъмпингар, но както и да е.
Моят съвет е да се престрашите и да отскочите до Гърция ако не сте го направили вече.
След това ще задраскате с една голяма точка българското черноморие и къмпингите по него ако изобщо могат да се нарекат къмпинги.
Работата е там, че с трици маймуни се ловят, но е много трудно. Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 1 047
Не сме решили още.
За първа година ще ни е.
Варианти в Бг са Каваци, Арапя, Градина или Смокини.
Отвсякъде ни съветват да отидем в Гръцко, но ще размислим.
Трябва ли предварителна резервация?

# 6
  • Мнения: 101
Не мисля, че ще е нужна. Има толкова много къмпинги, че едва ли ще е проблем да се настаните.
Вие с палатка, каравана или къмпер ще сте?

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
На диво....

# 8
  • Мнения: 101
На диво, ама с какво оборудване?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Палатка, комби и цялостно обурудване за къмпинг... Mr. Green

# 10
  • Мнения: 101
браво Simple Smile
къде точно и кога?
може да се засечем

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
На север...началото на август.
И преди това из Родопите: Триград и яз. Голям Беглик...ама още не сме много сигурни.  Mr. Green

Но то всяка година е така, тръгваме изненадващо в последния момент... Wink

utraedit, а вие къде?

# 12
  • Мнения: 68
На море -евентуално на "Каваци"-миналата година обходихме всички къмпинги от Резово до Обзор и това беше най-доброто място.А на планина задължително на бивак "Св.Кирик "поне за 2-3 дни.

# 13
  • Мнения: 101
На север...началото на август.
И преди това из Родопите: Триград и яз. Голям Беглик...ама още не сме много сигурни.  Mr. Green

Но то всяка година е така, тръгваме изненадващо в последния момент... Wink

utraedit, а вие къде?

Ние БГ сме я отписали тотално. Гърция за 2 седмици през юли и 2 седмици през август
Ако имаме възможност да си вземе отпуск през септември и 1 седмица на нашето море по сантиментални подбуди но на диво.

Вижте и това, ако обичате планината:

http://www.camper-club.net/camper-club/forum/viewtopic.php?f=16& … 6d1db896fe1ee14e6

# 14

Общи условия

Активация на акаунт