А сега де...?

  • 656
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 488
Изписаха ни мляко А110  и никъде го няма. Някой да е чул или да знае къде има такова. Не ни казаха и  кой е производителя. newsm78

# 1
  • Мнения: 1 032
Защо не питаш лекаря, който ви го е изписал на коя фирма е и къде да го намериш и евентуално ако го няма в търговската мрежа с какво можеш да го заместиш

# 2
  • Мнения: 488
Защо не питаш лекаря, който ви го е изписал на коя фирма е и къде да го намериш и евентуално ако го няма в търговската мрежа с какво можеш да го заместиш
Ами нямам и телефона а и трудно ще я открия пак. newsm78

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
На Нестле е , безлактозно.

# 4
  • Мнения: 1 032
ами щом е на Нестле- влез в сайта им www.nestle.bg и питай къде можеш да го намериш това мляко

# 5
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Питай по аптеките, а мисля че го гледах и в магазин Бъгс Бъни на Патриарха-бул. П. Евтимий 78(ох не видях от кой град си Embarassed). Ето все пак телефона на магазина да попиташ 02/980 75 47. Едно малко уточнение-млякото се казва AL 110. Дано да го намериш Praynig

# 6
  • Мнения: 488
Много БЛАГОДАРЯ на всички отзовали се! Heart Eyes Веднага пращам баща му да го търси. Казаха ми и други аптеки и ще ги обиколи всички и се надявам поне в една да го има! newsm10

# 7
  • София
  • Мнения: 6 999
Малко коте,

Млякото е ал 110 и имам една току що разпечатана кутия. Изписаха го на Дариа, но тя отказва да го пие /като го подушиш ще разбереш защо  Sick/.

Ако искаш веднага ти го подарявам /правила съм 2 дози от него, отворено е преди 3 дни/.

Пусни ми бележка ако го искаш. Живеем на Ботев и Сливница.

М/у другото по-добър вариант от това мляко е Милупа ХН 25 /според докторите/. И е вкусно.

# 8
  • Мнения: 488
Малко коте,

Млякото е ал 110 и имам една току що разпечатана кутия. Изписаха го на Дариа, но тя отказва да го пие /като го подушиш ще разбереш защо  Sick/.

Ако искаш веднага ти го подарявам /правила съм 2 дози от него, отворено е преди 3 дни/.

Пусни ми бележка ако го искаш. Живеем на Ботев и Сливница.

М/у другото по-добър вариант от това мляко е Милупа ХН 25 /според докторите/. И е вкусно.
Той на Милупа ги яде и му харесват, пък и вече се чудя дали да го купувам това Алл , защото му го дадоха да му се успокоят червата и стомаха от разстройството , но той вече си е запечен и си яде всичко, а му го изписаха преди седмица. Та затова се чудя дали има смисъл да го взимам. newsm78

# 9
  • Мнения: 117
Е щом вече няма разстройство, нема смисъл да го купувашл Иначе го има в аптеките. В нашия квартал поне нямах проблем като ми трябваше.Късмет   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 639
И ние ядем  AL110 , вече месец и нещо. Почнахме с милупата , ама след стабилизирването и захранването с формула , пак имаше диариа....   и затова сме на  Al110  Rolling Eyes

 Но след като сте стабилизирани...няма смисъл според мен..... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт