удобни ли са анатомичните ванички за къпане

  • 10 977
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Въпросът ми е към онези майки, които вече са използвали ваничките  за къпане. Моля ви, споделете от вашия опит, удобни ли са и за новородено бебе, а също и на по - късен етап, или много бързо стават неизползваеми ( малки  )?

# 1
  • Мнения: 2 013
Ние имаме анатомична поставка за корито
http://rbbivanovi.multiply.com/photos/album/10/10#64
Много е удобна и върши чудесна работа.Но започнахме да я ползваме чак след 3я месец,защото Биси се страхуваше от нея.Не знам защо,като я видеше и надаваше вой  smile3514
След като малко порастна нямаме никакви проблеми и дори много и се кефи.
Страшно доволна съм. bowuu

# 2
  • София
  • Мнения: 43 903
много удобни
а най-удобно е когато има каналче с тапичка на дъното за източване на водата.

# 3
  • Мнения: 10 982
За мен си беше удобство, особено в началото, заради анатомичния улей, в който ляга бебето.
Като порасна и започна да стои седнала, я къпехме в другата част, където е широко. Ползвахме ваната до 1.10 м., след това започнахме да я къпем направо под душа в банята.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 998
Ползвам анатомична ваничка и от самото начало си го къпя сама. Много ми е удобно.

# 5
  • Мнения: 666
Ползвам анатомична ваничка и ми е много удобна...особено когато бебето е малко и не може да си държи главата изправена. Peace

# 6
  • Мнения: 672
Удобно е и не съвсем. Ако сега трябва да купувам бих избрала отделно ваничка и анатомична поставка.

# 7
  • Някъде там
  • Мнения: 110
Ние имаме анатомична поставка за корито
http://rbbivanovi.multiply.com/photos/album/10/10#64
Много е удобна и върши чудесна работа.Но започнахме да я ползваме чак след 3я месец,защото Биси се страхуваше от нея.Не знам защо,като я видеше и надаваше вой  smile3514
След като малко порастна нямаме никакви проблеми и дори много и се кефи.
Страшно доволна съм. bowuu

а от къде си я взела и колко струва

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Да, даже си докарах една със стойка в Англия Simple Smile

# 9
  • Мнения: 860
Ние ползваме ваничка с поставката вътре подвижна, смятам че е по практична в началото тои лежеше и ми беше много добре, но сега на 10 месеца иска да си играе и да се плискаме и вече сме само в корито поставката за лягане не я слагам тя само го ограничава. А ако в водата не му дам свобода незнам къде другаде ще получитова удоволствие да ме намокри цялата Joy

# 10
  • София
  • Мнения: 39 718
Ние с мъж ми се колебаехме за анатомичната ваничка. Един приятел ме разубеди с довода, че бебето бързо растяло, ваничката ставала малка. Купихме обикновена вана и анатомична поставка. Поставката използвах до началото на април (Алекс е бил на 11 месеца). След това купих столче за вана.

# 11
  • Мнения: 288
Определено , това е може би най-разумната му покупка за бебето Peace Диди лежеше в нея от както падна пъпчето и я ползва до към 1год и 4-5 месеца . Много обичаше да се къпе , защото здраво ритане падаше  Wink А после мина директно под душа с тати , не съм взимала друга обикновена ваничка.

# 12
  • Мнения: 468
Ползваме анатомична ваничка на Cam с гумени подложки да не се хлъзга. Много съм доволна и още си я ползваме макар че вече е голяма.

# 13
  • София
  • Мнения: 17 591
Да, изключително удобни са. До 6 месечен го къпех на "краката" на ваната, тогава горе- долу започна да се изправя да сяда и я сложих на земята, в нея го къпах до година и половина.

# 14
  • Мнения: 3 621
много удобни
а най-удобно е когато има каналче с тапичка на дъното за източване на водата.
И нашата ваничка е такава, много е удобна, на малкия му е много много добре в нея, ако има лесно по цял ден да го къпем ще е най-доволен. В началото си мислех че тази тапичка ще създава неудобства, но не е така.

Общи условия

Активация на акаунт