За рожден ден на дете

  • 3 880
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 005
Наближава рожденият ден на синът ми , който ще навърши 4г.  Rolling Eyes Смятам да му спретна купон , на който ще поканим около 12 дечица  Simple Smile Мисля да направим шведска маса ... newsm78 Дайте идеи какво мога да приготвя подходящо за ЧРД  Thinking Предварително ви благодаря !  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 001
Сладки,соленки,мъфини,бургери.....И неизменната торта  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 777
Сладки,соленки,мъфини,бургери.....И неизменната торта  Grinning
Пица,зеленчуково и плодово плато. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 503
Много оригинални са пингвинчетата на Габи от маслини и моркови.Много ще им се радват.

# 4
  • Мнения: 22 867
Поразгледай ТУК, мисля, че ще намериш интересни неща.

И ето тези прАсенца, дечицата ги харесват, пробвано е.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 23:08 от labrex

# 5
  • Мнения: 1 650
аз не бих заложила на холестеролните хамбургери, пици и чипсове, а по- скоро плодови плата, млечни десертчета, домашни сладки и сандвичи с шунка, доматче и зелен лист . А напитка- млечни шейкчета.

# 6
  • Мнения: 800
Аз пък на моите правя:
 - сандвичи от франзелка намазани с пастет от маслини с масло; лютеница с извара, яйца намачкани с масло, настърган кашкавал с масло, топено сирене, пастет ... отгоре вурху мазилото украсявам с карставички, доматче на тънко, луканков колбас, друг салам, магданоз ...
- освен това солети, соленки, сладки;
- сокчета или домашна лимонада/оранжада (изтискани плодове с малко захар и вода);
 и задължителната торта.

# 7
  • Мнения: 2 110
От рождените дни на децата ми ,забелязах следното:
- всички сандвичи се изяждат
-всички безалкохолни се изпиват
-обожават торти с картинки и леки кремове
-обичат и сладолед
Не обичат :
-сладки
-омръзнали са им солетите
-тежки торти със шоколадови глазури

# 8
  • Мнения: 2 005
Момичета благодаря ви  Hug Страхотни идеи !   bouquet

# 9
  • Мнения: 132
точно вчера бяхме на детски рожден ден и какво забелязах(тъй като възрастовата група беше-1,5 до 10години)по-големите обожават по-екзотичните сокчета като тези от "кактус" или плодовите шейкчета,средната възраст вообще не забелязаха какво пият,най-малките -каквото им дадът.храната-сандвичите с интересна форма-приключиха за минути,солетките ги хапнаха бебоците,а сладките-по-големите.
извода(за мен) е,че май трябва от всичко-помалко,за да имат разнообразие,но да не прекаляват.
а,тортата май беше само заради свещичките,а за хапване предпочитат сладоледа пред нея.
успех и  newsm59 

# 10
  • Мнения: 2 005
 Те и през повечето време се забавляват ...  Joyно трябва  все пак да хапнат нещо  Wink

# 11
  • софия
  • Мнения: 25 404
Миналата седмица гледах при Гала - на коктейлна клечка набодени кубче (1 см х 1 см х 1 см прибл. като размер) кашкавал, шунка, краставица. Събират се по около 4 парченца. Заплюх си идеята за нашия РД. Можеш да импровизираш. Клечките можеш да набодеш върху картоф увит във фолио или цветен целофан и става рошав таралеж  Wink Правиха  върху филийки пица. От ананас, ягоди, банан направиха каляска, но това е малко сложно за мен, но беше много хубаво като идея и визия.
Ще следя темата, а на вас пожелавам весел празник!

# 12
  • Мнения: 2 005
Благодаря , zvanche  HugСупер идейка , оригинално , хареса ми   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 777
Интерсни сандвичи/хапки  стават ,като със формички за сладки се изреже хляба ,шунка или там с каквото са.Или пак изрязани така и намазани с крема сирене,масло или някакви пастети. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт