Стар компютър на стар потребител.

  • 3 274
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 585
Представете си следната ситуация. Хлапе ви носи компютър да го видите, да инсталирате или преинсталирате нещо. Компютърът живва, но от него е влизано в BG-Mamma. Кликвате, и горе вляво ви изписва:

Здравей,_________
имате амдесет съобщения, амнайсет са нови.

Известен потребител, не е някой новак, не е влизал от тоя комп от около половин година.
Какво правите?
Докъде давате воля на любопитството си и кога успявате да го озаптите?
Преди време при един мой бивш колега бе попаднал стар компютър от италианска ЖП гара, знаеше разписанието и връзките на всички влакове за 2001г.

# 1
  • Мнения: 589
Както казва дъщеря ми- все едно да не натиснеш червеното копче, когато ти свети надпис " НЕ НАТИСКАЙ ЧЕРВЕНОТО КОПЧЕ!!!"
  Обаче: да има стар, известен потребител, който си е сменил компа и заради това не посещава акаунта си в Бг-мама-това е напълно изключено!!! Не го вярвам!!!

# 2
  • Мнения: 17 407
Зависи кой е. Ако са под 20 Лс-тата, прочитам ги, кво пък. Може би и в ''изпратени" ще надзърна.
А, олимпиа, или чете като гост, или има друга регистрация. По- малко вероятно е да му  е писнало/да няма време.

# 3
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Пускаш още едно лично и чакаш да видиш какво ще стане!  Laughing

(Като в ситуацията с смс-а "Компир, забравил си си ГСМа в офиса!"  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 4 585
Както казва дъщеря ми- все едно да не натиснеш червеното копче, когато ти свети надпис " НЕ НАТИСКАЙ ЧЕРВЕНОТО КОПЧЕ!!!"
Или като ти предложат пура за пръв път, и теи кажат - Не гълтай!
Аз лично не знам два компютъра, на които съм бил, къде са.

# 5
  • Мнения: 2 013
Мисля, че няма да ми е интересно да чета лични съобщения. Най-много едно-две да погледна, иначе представям си каква скукотевина е.

Веднъж на мейла си получих по грешка 30-ина писма с прикачени файлове - целият хард диск на една адашка от една застрахователна компания.... Първо ги изтрих, реших, че е някакъв спам. После погледнах все пак в кошчето и видях, че са си полици и разни други документи. Пратих й мейл... тя ми звънна, леко се беше притеснила. Преинсталирали й компютъра и тя си пратила всичко на себе си, но то взело, че стигнало до мен... Изтрих ги без да ги чета.

НО. Ако ми попадне стенограма от закрито заседание на МС - ще чета.

# 6
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Ааааа, не вярвям да не е надвило любопитството  Wink Човещинка е ....... Laughing

# 7
  • Мнения: 589
А, олимпиа, или чете като гост, или има друга регистрация. По- малко вероятно е да му  е писнало/да няма време.
Как бе??? Ще допускаш, че си залят със съобщения, и няма да ги прегледаш?! Ей на това му се казва воля...
 А и аз казах "не посещава акаунта си", а не "не посещава ФорОма"...

# 8
  • Мнения: 17 407
Явно не си ровила  из профили Laughing. Отклоняваме се от темата, Вълк, извини ме.

# 9
  • Мнения: 4 785
Ооо аз съм толкова любопитно същество, че няма да устоя - не че ще е нещо интересно - чисто любопитство  Crazy

# 10
  • Мнения: 4 380
Както казва дъщеря ми- все едно да не натиснеш червеното копче, когато ти свети надпис " НЕ НАТИСКАЙ ЧЕРВЕНОТО КОПЧЕ!!!"
Или като ти предложат пура за пръв път, и теи кажат - Не гълтай!
Аз лично не знам два компютъра, на които съм бил, къде са.

Вълчара, срази ме с това гълтане. Ако си толкова хубав като на снимката, дай си телефона моля! Praynig Mr. Green

И не бъди любопитен че ще се състариш! Thinking

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Наскоро...
Сайт за "улавяне " на пароли на акаунти. Само форум си избираш.
И естествено bg-mamma.
Пробвах с поне 3-4 акаунта.
С единия стана.
Но не помня ник-нейма.
Ужасих се и се отрватих.  ooooh! Sick Tired

# 12
  • Мнения: 4 585
Ми погледнах си в мойта  кутия - 111 получени лс неизтрити, и 146 страници изпратени - сериозни, бъзици, телефони, мейли, банкови сметки, снимки.
Ксения, ако се срещнем в реалността, ще пищиш като цикада по жътва.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ау, да не съм аз, или Дренка, като е ходила при свеки?

# 14
  • Мнения: 2 759
                             Аз не бих чела  Stop. Ако ще да е световно известна звезда. Личното си е лично.
                             Виж, на милото бих прочела. Нали сме се семейство и всичко ни е общо пък  Crossing Arms.

Общи условия

Активация на акаунт