Къде пишкахте децата си навън, когато махахте памперса?

  • 7 921
  • 168
  •   1
Отговори
  • Мнения: 289
Здравейте,мами
ние сега се учим на тоалетни навици и пишкам сина ми по градинки и дървета. Но не ми се струва много редно. Но пък и не виждам къде другаде. Някой може да има интересна идея. За голямата нужда ще използвам пътническо гърне, когато се научи да казва,де.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
Моят още прави това в памперса, но съм се замисляла по въпроса, особено като чета колко просташко било да пишкат 2-3 годишни деца по полянките...

# 2
  • Мнения: 2 015
Аз съм от просташките майки и изпишквам детето си по полянки и дървета.Да съм аз да стискам, но детето не виждам как newsm78!Може би, като порасне още малко ще го контролира и това, но за сега не можем да стискаме.Обажда в последния момент.Иначе за акането си го вършим само вкъщи.
Ще чета, може да дадете някоя идея Thinking.

# 3
  • Мнения: 2 658
Оу, недейте така, сега ще ви раzкатаят  Joy Шегувам се..
А как иначе с малко дете, което каже ли "Пиш", обикновено няма кака да се иzчака повече от минутка? Въпроса е да е поне настарани, не там където се ходи или играят деца.. По_дисктретно.. Но иначе аz поне проблем не виждам, а и варианти няма кой zнае какви...
А какво е пътническо гърне? Май не се сещам, носиш си го с теб, или как?

# 4
  • Мнения: 568
Да в градинките,рядко е успявала да стиска много ,пък и защо да мъчиш детето.
За мен не е неприятно да видя пишкащо дете.
Хайде сега да тормозим децата,а кучетата да пикаят в пясъчниците.

# 5
  • Мнения: 678
и аз съм една просташка майка , която си изпишква детето там където каже '' мамо пиш....''
поогледам се подходящо ли е мястото и я изпишквам .
Ака си в къщи.
Пътническо гърне бих взела само с кола .

# 6
  • някъде
  • Мнения: 4 955
  там кьдето ни свари нуждата
мислех че е само моето зорлия на момента / тоест като каже пиш до 10 секунди ако не сваля гащите и се е опикало/ но се оказа че не е. Казвала сьм му много пьти да казва по-рано ама не и не.

# 7
  • Мнения: 1 310
Ха! Знаете ли, че в Брюксел можеш да се изпикаеш, където си поискаш! Това е свързано с историята им.
По темата - пишкаме си навън съвсем спокойно. Не виждам проблем, когато това е на място, през което не минават хора. Peace Няма как да накараш малко дете да се стиска! Crazy

# 8
  • Мнения: 11 818
И ние така - напишквахме тревичките и буболечките. Сега вее като е голяма се случва да стиска.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 391
Винаги първо се оглеждам за заведение, чиято тоалетна Ния може да ползва, вече ако няма се скатаваме някъде на дискретно място. Категорично не приемам да събуеш гащичките на детето насред Пиротска (произволно избрах улицата) и като куче да го изпишкваш при дърветата Naughty

# 10
  • Мнения: 14 654
За градинките и тоалетните.
И умната, защото тази я заключиха много бързо  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 288
И Диди препикава дърветата и буболечките , но това си е супер галантно и дискретно в сравнение с местата на които той иска да пишка - върхът на щастието е да препикае гумите на някой спрял автомобил Embarassed Стига се до истеричен рев , защото се опитвам да го разкандардисам, я си представете да видите как 2-годишно дете ви препикава колата  Embarassed Давам му само да маркира нашите коли Wink

# 12
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
И аз съм от дивите селянки, които използват полянките не по предназначение. Никога не ме е притеснявало. Те уличните кучета серат и пикаят навсякъде, та аз едно дете да не мога да изпишкам зад някой храст.

# 13
  • Мнения: 2 521
Хайде и аз да се запиша към отбора на простачките.Изпишквам го до някое дръвче или храстче в парка където сме в повечето случаи.За акането е сутрин в къщи още като се събуди,но ако се случи да се изходи докато го изпикавам какво,обратно ли да го върна Mr. Green.Вземам със салфетка и изхвърлям в каша което в интерес на истината не съм видяла да го правят стопаните на кучетата когато се изходят любимците им на тревата Crossing Arms.
tonivil,изобщо няма да ми е проблем че двегодишното ти дете ми е препикало гумите на колата,които сигурно са препикавани от безброй кучета и газили в какво ли не.Та от децата ли да се гнусим Wink

# 14
  • Мнения: 4 187
Като преди , така и сега, винаги първо се оглеждам за тоалетна. Ако няма, или видя, че работата е много на зор, не правя драми, бягаме към храстите  Wink.
За жалост, повечето тоалетни за обществено ползване са меко казано неприятни  Rolling Eyes.

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 15:34 от star

Общи условия

Активация на акаунт