искам бебе , но.......

  • 1 148
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
не вярвам вече на лекарите  Tired
от март не се чувствам добре... често уриниране ...струваше ми се че непрекъснато трябваше да съм на тоалетната чиния
гинеколожката ми определи гъбички-взе ми цитонамазка и микомакс с лумексин... два месеца уж някакво лечение, но като цяло не се чувствах добре. В началото на 3 месец наи-после ми назначи микробиология от която ми излезе че имам стрептококова инфекция/може би съм я влачила още от март/. не исках и да я чувам вече... взех изследванията и отидох при друг гинеколог. Предписа ми за 7 дни аугментин на мен и на мъжа ми.. след броени дни , откакто свършиха АБ пак изследване - дори поисках и изследване за хламидия... толкова бях обезверена, че едва ли не допусках все кофти неща да ми се случват... слава богу излязоха отрицателни а микробиологията не отчете наличието на някакви стрептококи, ентерококи и тем подобни....  обаче  Naughty сякаш пак не и вярвам
каза ми че всичко е нормално.... но от листа чета следното : значително левкоцити, умерено лактобацили , а отдолу в изледването пише s. epidermidis- нормална флора/печат/ ......... може ли някой да ми дообясни какво точно означава това.
имам ли основания да се притеснявам.... на 34 съм и искам вече да се занимаваме сериозно с бебеправене, а все нещо не е наред... това "значително левкоцити" дали не е признак пак на някаква съществуваща инфекция.... дали да не потърся и уролог /не съм правила изследване на урина/, да провери състоянието на пикочните пътища и бъбреци.... може пък оттам да изскочи нещо  ooooh! по рано съм правила цистит.. тъй като все начесто ми се пишка и ми пари леко пак ме е страх

# 1
  • Мнения: 806
Здравей,
предполагам,че ще се включат по-запознати момичета. Според мен ти е наред микробиологията.
Успех Peace

# 2
  • Мнения: 84
Предполагам че цитираш резултата от цитонамазката. Всичко е наред, не се притеснявай.  Коя степен са ти писали 1 или 2-ра ?

# 3
  • Мнения: 2
цитонамазката ми взеха още в началото/март тази година/ - излезе след броени дни - 1 група, нищо обезпокоително
от втория вагинален секрет/май месец/  ми назначиха микробиологично изледване- и откриха стрептококи
преди дни беше и контролата пак с вагинален секрет и микробиологично изследване- чисто.
след колко време да започнем бебеправене.... ние тези месеци от март насам почти забравихме за секса , дотолкова бях стресната, че не исках да се припари до мен , горкия newsm78
тъпча се с какво ли не...смуча лактофлор вземам пробиотици - уж за възтановяване на флората след АБ
уростим, неоринал ср и положението пак не е идеално, то дали изобщо може да бъде някога такова  Simple Smile Thinking

# 4
  • Мнения: 806
Мисля,че трябва да си по- спокоина и да не се притесняваш и вглъбяваш чак толкова.
Щом ти е чиста микробиологията и цитонамазката е наред- давайте.
Дано скоро постигнете желания резултат baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт