Втори брак

  • 1 205
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187

Вече двама човек ми казват - ти си млада ще си намериш друг. Наскоро  сънувах, че съм се оженила и вторият ми мъж се отнася кошмарно с децата ми.  Вие бихте ли сключили втори брак? Аз сега за сега мисля, че не - не искам да си представя, че бих могла да причиня подобно нещо на децата си, като това, което сънувах.

# 1
  • Мнения: 2 011
Е, аз също съм имала подобни кошмари....
 TiredНо си имам нов мъж - не сме подписвали. Слава Богу той се държи страхотно с детето ми!
На въпроса ти дали ще сключа втори брак : - Да , ще сключа ако  ми предложи ! Но не ми  е цел ! Важно е да се държи  добре с детето ми!  Peace

# 2
# 3
За мен въпроса седи така: От тук на татък е много важно втората половинка да приеме първо децата(детето) ти. А щом видиш това отношение, но не за кратко , а в продължение на времето, то това ще е човека за теб.

# 4
  • Мнения: 613
Kerimich, развеселих се от това --

Вече двама човек ми казват - ти си млада ще си намериш друг.

Дааа, значи за мен надежда голяма няма  Simple Smile, но да отговоря все пак.

Да, бих сключила втори брак. Не бих го направила веднага, бих поживяла известно време с този човек, точно за да мога да преценя как ще се държи с детето ми. С нея компромис не бих направила.
Замисляла съм се обаче, че предвид ситуацията може би за него, мен и детето ще е по-добре, ако самият той също има дете от друг брак. Страхувам се да се омъжа отново за човек без деца - имам и причини, и наблюдения.

# 5
  • Мнения: 187
Дааа, значи за мен надежда голяма няма  Simple Smile, но да отговоря все пак..

Надежда винаги има.  Wink

Цитат
Да, бих сключила втори брак. Не бих го направила веднага, бих поживяла известно време с този човек, точно за да мога да преценя как ще се държи с детето ми. С нея компромис не бих направила.


И аз не бих искала да правя компромиси с децата си - мислех си, че по-скоро бих могла да си намеря любовник, но втори съпруг - не. Много е кофти да си зависим от някого. Никога не знаеш как ще се промени човека до теб. Моят мъж например беше много влюбен в началото, мислех си: "Боже ,какъв късмет съм извадила". А сега сякаш е друг човек, изобщо не е този, който беше. Не знам, може би ако се върна в миналото, пак бих се оженила за него, не смятам , че беше грешка, при онези обстоятелства, но сега за мен може би най-важното е да се науча да бъда независима и сама да се грижа за себе си и децата, а мъжете могат да почакат.  Grinning

# 6
  • Мнения: 5 299
Вече съществува такава тема. Дали са ти линк към нея.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт