Дайте мнение за 145 училище

  • 746
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте мами,татковци и всички,вълнуващи се от училищната тематика!
Имаме нужда от помощ за да решим дали да ес запишем в 145 училище "Симеон Радев" в Младост 1А. Аз ходих там през април,запознах се с 1 от зам. директорките и тя ми направи много добро впечатление,но училището изглежда позапуснато,не е ремонтирано отдавна,малко е забутано и от мои колеги  чух,че не било добро,имало наркомани и не знам какво още..
Това,което ми харесва е, че имат много засилено изучаване на език чрез Шилер или Послушковци (ние за Шилер няма да се класираме,но искахме да сме с английски в Послушковци). В понеделник трябва да решим дали да се запишем там или не - моля ви споделете впечатления.
Бяхме подали и в 125то ,но там сме отпаднали от класирането,защото сме от друг район (Дружба1,нищо,че училището ни е на 1 спирка разстояние от вкъщи....)
Също се интересувам от училищата в Дружба,ако 145 се окаже наистина неподходящо.

Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 7 263
Не бих ти го препоръчала.
Не зная и какви алтернативи имаш, но като цяло са прави колегите ти за средата....
Детето ми кара там предучилищна към сдружение Шилер - меко казано не съм доволна \ макар, че тук училището няма нищо общо, защото сдружението се управлява съвсем отделно и от други лица\.
Но за този период можах да наблюдавам условията в училището и не съм очарована.
Директорката е симпатична и амбициозна, но явно няма ресурс.

Общи условия

Активация на акаунт