електрическа помпа за кърма от магазин Jumbo

  • 3 516
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте, интерасува ме някой ползвал ли е електрическа помпа за кърма от магазин Jumbo и доволен ли е? Предвид цената ( около 50 лв. ) ме съмнява, че е качествена и върши работа. Ще съм ви много благодарна ако дадете мнение

# 1
  • София
  • Мнения: 2 430
Каква марка е?Защото там продават и на Авент,не само котайско?

# 2
  • Мнения: 20
Честно казано незна каква е марката  ooooh!, но не беше и Авент, аз ползвам шишетата и я знам тая марка

# 3
  • Мнения: 272
Аз си свърших работата с моята електрическа Авент и мисля да я продавам, ако някой го интересува.

# 4
  • Мнения: 429
Лично аз не съм я ползвала, но една мама от нашаат отчетна си я взе и каза, че е отврат. Използвала съм електрическа на НУК и не съм доволна. Доволна съм от ръчната на Авент, предполагам, че и електрическата им е супер, съшо и тази на Медела!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 430
Не рискувай с някоя китайска помпа,а и 50лв.са си 50лв.По-добре си вземи Авент или някоя реномирана марка,по-скъпи са ,но поне няма да си хвърлиш парите ей така.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Не рискувай с някоя китайска помпа,а и 50лв.са си 50лв.По-добре си вземи Авент или някоя реномирана марка,по-скъпи са ,но поне няма да си хвърлиш парите ей така.

Подкрепям напълно Peace, аз си взех Авент и тя оправдава вече 6 месеца всяка стотинка .

# 7
  • Мнения: 8 889
Аз имам помпа от Джъмбо, марка Джъмбо си е, не е електричекса, но е копоен на тази на Авент. Много малко съм се цедила, просто нямаше нужда и до ден днешен, но съм много доволна. Момичето в болницата, което беше с мен в стая, имаше на Авент, ами същата си е, сравнихме си ги. Даже и шишето и е същото. Моята беше за 19 лв. тогава, а нейната за 80 лв. разликата за мен е огромна. За съжаления за електрическата нямам впечатления.

Hug

# 8
  • Мнения: 20
Благодаря ви за изчерпателните отговори   bouquet

# 9
  • Мнения: 100
Аз имам тази помпа от Джъмбо.Марката е "Донбебе".Струваше 40лв(ноември я купувах)Не съм я ползвала кой знае колко,защото не ми се налагаше.Но,като цяло върши работа.Трябва да имаш в предвид,че бавно става с нея.Аз предпочитах да си ползвам ръчната,защото става по бързо изцеждането.

Общи условия

Активация на акаунт