Спешен въпрос за Вита Парк, Албена!

  • 1 122
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 199
Добър вечер на всички!
Миналата година бяхме на почивка в х.л Ралица на Албена. Ползвахме басейна и на х-л Вита Парк/както и техния бар, детска площадка, занимална..../Понеже ни хареса повече на Вита Парк решихме тази година да сме на почивка там.Поканихме и гости от Русия....
От днеска сестра ми с детето са там .Освен ,че имаше проблеми с настаняването/час и половина  с куфари ,детето на рецепцията защото няма места......./ Та сега ги помолиха да ползват само басейн на хотела.Не може да отидеш на басейн на Ралица.
Въпросът ми: дали можеш да ползваш басейни на комплекса не зависимо в кой хотел си ?
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 2 401
Не може, питала съм.

# 2
  • Мнения: 199
Ох, тази година са нови правила или просто миналата година беше по не строго? newsm78/бяхме септември месец/

# 3
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Мисля че не може.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 296
Каква е цената на човек на ден,ако не е тайна?Двата хотела в общ комплекс ли са?
Защо да се ползва басейн на другия хотел,няма място във Вашия или просто другия е по-хубав?
Много странно ми звучи да не можеш да ползваш нещо,ако си платил немалко пари.

# 5
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Как няма места, а имате платена резервация?
Всъщност това ни се е случвало на нас и от тогава повече в Албена  Naughty Naughty. Надали ще разкарват и мотаят така чужденец. Не се научиха да обслужват българи в този комплекс. Когато ние бяхме заради това размотаване ни уверяваха че можело да ползваме басейните на хотелите около нас, но сега явно има промяна в правилата.

Общи условия

Активация на акаунт