Възможно ли е?

  • 11 529
  • 33
  •   1
Отговори
Тъй като не съм много вещ в "женските" проблеми ми се иска да ми кажете дали е възможна реално история която чух от съученичка на съпругата ми.
Според нея вагинални проблеми биха моглаюи да се излекуват като се постави живо зай1е от майка първескиня Shocked
незнам как при вси1ки съвременни методи на медицината и нау1но-техни1еският прогрес е възможно нормална жена да обеснява такива нетрадиционни фантасмагории....

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Тъй като не съм много вещ в "женските" проблеми ми се иска да ми кажете дали е възможна реално история която чух от съученичка на съпругата ми.
Според нея вагинални проблеми биха моглаюи да се излекуват като се постави живо зай1е от майка първескиня Shocked
незнам как при вси1ки съвременни методи на медицината и нау1но-техни1еският прогрес е възможно нормална жена да обеснява такива нетрадиционни фантасмагории....
къде точно си ги поставят , викате? Пускат зайчето да "опасе" проблема ли?
С тия извънземни храни и добавки от космоса и луната, мислех, че няма кво да ме учуди, но успяхте в събота сутрин
.  ooooh!

# 2
  • Мнения: 5 393
Даже не искам и да си представям какво точно се прави с бялото зайче ooooh!

# 3
  • Мнения: 7 723
Стига бе! Shocked
....зайците хапят  ooooh!

# 4
  • Мнения: 88
Горкото зайче! Tired

# 5
  • Мнения: 690
Бих казала-горката вагина!! Joy Joy

# 6
  • Мнения: 22 430
Хаха, това е пълно безумие. )))))
Само ми е интересно обаче колко ли жени са го пробвали и как точно става номера с "пъхането" на зайчето. ))))) Но още по-интересно е после как го вадят. ) ако са успели да го натъпчат вътре. )))))))  Joy hahaha

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119

...как точно става номера с "пъхането" на зайчето. ))))) Но още по-интересно е после как го вадят. ) ....

Примамват го с морковче  Laughing


... история която чух от съученичка на съпругата ми.
....

Съученичката да не е пробвала номера със зайчето?  Mr. Green


# 8
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Стига бе Shocked

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Това поредната пързалка ли е? Mr. Green

# 10
  • Мнения: 95
Съученичка на 12годишната ти "съпруга" ли го е казала това?Защото по начина на писане не мога да ти дам повече от 12 години...

# 11
  • Мнения: 87
Възможно е да, единственото условие е, зайчето не само да е от майка първескиня, но и да се е родило първо!
Следващите родени се използват за разрешаване на  а..лни проблеми!  newsm10

# 12
  • София
  • Мнения: 708
 Shocked
На бързо се разсъних! (нищо че е обяд)

# 13
  • вкъщи
  • Мнения: 704
ама тука да не е клюкарник
и на колко сте години ти и съпругата ти
за зайчето са  глупости

# 14
  • Мнения: 15 619
ДиС ви отесня, а!? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт