Гъба за баня

  • 900
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Каква гъба използвате за вашите дечица при къпане? Ние досега не сме използвали и се чудя каква да взема.

# 1
  • Мнения: 167
Ако не беше от Бургас, нямаше да ти отговоря. Но в един детски магазин видях разнообразие на детски гъби с всякакви детски герои, има като ръкавичка, има и тези като пандели и са английски като производство. Ние си взехме Шрек. Става въпрос за магазина, в който продават Кокодрило - Александровска 111. За мен качеството на всички детски гъби е общо взето еднакво, като става въпрос за по-големи деца. Ако е за бебо от снимката, най-добре хавлиена кесийка или просто с ръка.

# 2
  • Мнения: 743
Бебешка гъба можеш да купиш от всеки магазин за детски стоки. Дъщеря ми я къпя с гъба от 5-тият ден, когато ни изписаха от болницата. Все пак децата ги мажем с разни мазила и е добре кожата да бъде добре почистена преди следващото намазване.

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
аз купих чак на 3 годинки....иначе просто избирам най-мекичката.

# 4
  • Мнения: 84
На Chicco много хубави естествени гъби, но наскоро търсих и казаха че скоро не са внасяли и може да са останали по някой магазини, но така и не видях. Купих същата от морска звезда, но не е детска, а на някаква друга фирма за естествени аксесоари и тя се разпадна на парченца след една седмица. Иначе ползваме на Chicco от самото раждане и съм много доволна. Peace

# 5
  • Мнения: 162
От бебешки магазин гъба,отгоре опакована с мека хавлийка. След 3 годинки каквато и да е, дъщеря ми ги избира по цвят, а не по качество.

Общи условия

Активация на акаунт