Притеснявате ли се да пътувате заради пандемията?

  • 1 417
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 878
отдавна се каня да ви попитам откакто се разяри тази истерия със свинския грип по някакъв начин това притесни ли ви да пътувате в Щатите, Австралия, Мексико...че дори и по-наблизо?
избягвате ли масови събирания като концерти, круизи и т.н. в чужбина?

бих пуснала и анкета, стига да знаех как Confused

# 1
  • София
  • Мнения: 6 999
Умерено се притеснявам. Отложихме пътуването до Мексико за догодина, но в Европа пътуваме непрекъснато включително с дъщеря ми.

# 2
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не, не се притеснявам.
Не разбирам тази истерия "свински грип" и не желая да я разбирам.

# 3
  • Мнения: 4 784
За по - наблизо, Европа например, не. Даже миналата седмица ходихме до Гърция, ако се брои, но за по - далечните дестинации не съм мислила, понеже нямам възможност сега, но ако имах, щях да се двоумя много.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 787
Не

# 5
  • Мнения: 914
И ние не се притеснявахме като ходихме в Италия, но за Мексико и щатите бих се позамислила... Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 188
Не за близки дестинации

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 397
Преди една седмица се върнах точно от Щатите и Мексико. И тъй като предварително доста обстойно проучих нещата в крайна сметка прецених, че не е толкова опасно колкото се представя и не сгреших. Имахме една прекрасна и спокойна почивка, насладихме се докрай на карибско море. Единствено на летището  в Канкун ни мереха температурата и попълвахме въпросник за здравословното състояние. Никъде нямаше истерия. В крайна сметка това си е един най-обикновен грип.

# 8
  • Мнения: 934
Не.
На летището в Барселона, където бяха първите европейски случаи, нямаше нищо особено.
Единствено, качвайки се на круизния кораб от там, попълнихме декларации, че нямаме оплаквания и симптоми на грип.

# 9
  • Мнения: 1 844
ами то точно понеже хората не се притесняват и си пътуват навсякъде затова стана пандемия и плъзна по целия свят.ако малко се бяхте запряли на едно място нямаше да е така. Mr. Greenиначе колко е обикновен грипът не знам,ама хиляди хора ритнаха камбаната,заради него. Mr. Greenприятно пътешествие!

# 10
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Страшно изказване, няма що. Tired
Ти нали си седиш вкъщи, за другите дерт не бери!

# 11
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Опитвам се да не се притеснявам, че сега ми предстои пътуване до Германия с общо 4 самолета+ 3 летища....
Освен да си взема една маска (не че има сигурност в нея Wink), не знам какво повече мога да направя.
Интересно ми е в момента дали има някакви по- засилени мерки по летищата newsm78. Аз ще мога да споделя по- другата седмица.

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе стига глупости, каква пандемия newsm78 Не се притеснявам повече отколкото от обикновения грип.

# 13
  • Мнения: 7 605
Не се притеснявам. Вчера летяхме с прекачване във Виена и крайна цел Франкфурт, т.е. страшно голямо летище. Тук в Европа няма смъртни случаи от този грип, за това не се притеснявам особено.
Пък и по време на САРС пътувах до Азия  Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 3 878
ми голяма паника всяват, взеха да ми влияят вече. след месец отиваме на круиз, като знам колко американци ще се изсипят...и как вече един кораб го бяха сложили под карантина Confused
взе да ме хваща шубето Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт