Табелка за входна врата - от къде да се поръча?!

  • 5 938
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 778
Вдъхновена от фън шуй се замислих за входната си врата и най вече за това, че няма табела на нея... Та се замислих от къде може да се поръча такава табелка, която да указва номера на апартамента и семейството живеещи в него.
Вие от къде поръчахте вашата?!
Дали може да се поръча онлайн?!?
 

# 1
  • Мнения: 1 919
от рекламна агенция

има и онлайн

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 050
Office 1 Superstore.

# 3
  • Мнения: 778
Правят ли ги в Офис 1?!?
Има ли значение в кой офис ще е ?!

# 4
  • Мнения: 1 919
Правят ли ги в Офис 1?!?
Има ли значение в кой офис ще е ?!

няма значение, аз съм правила табелка там  за офис.

# 5
  • Мнения: 103
В Мосю Бриколаж, мисля също че има.

# 6
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

Някой поръча ли от тук? Моля за отзиви.
Това ме заинтригува.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 550
Eeeeee супер от 100 години искам да сложа табелка, а Офис 1 има до блока ни. Благодаря   bouquet

# 8
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А за колко време става в Офис1?

# 9
  • Мнения: 95
Аз съм виждала при ключар.

# 10
  • Мнения: 778
Аз днес ще минавам през Офис 1...
При ключар не съм виждала...

Сега имаме друг спор с приятелят ми ... Къде да я сложим тая табела...

http://lh6.ggpht.com/_NK9TCuWWKT4/Sjn411phteI/AAAAAAAAB1w/80XRto … s400/SNV30401.JPG

Аз смятам, че табелата указваща номера на апартамента трябва да е на кафявата горна рамка...
А той - под шпионката.

# 11
  • Мнения: 95
Под шпионката, разбира се! Е може и над нея, но на рамката е странно! Все пак трябва да е на нивото на очите!

# 12
  • Мнения: 206
Ако не е късно - скоро гледах до пазара на Красно село в една железария имаше мостри на табелки където можеше да се поръчат.Беше обявена цена 12лв. Ако живееш/работиш някъде наблизо можеш да погледнеш.Железарията се намира с/у пазара на Красно село до сладкарница "Неделя".

# 13
  • Мнения: 778
Къде точно?! Аз съм в този район?!
Като застанеш с лице към Неделя, от ляво на нея, едно магазинче със стълби, мрежи и всякакви джаджи отпред пред него?!

# 14
  • Мнения: 1 422
Аз си направих на курса ми по керамика - мое творение, уникална, в любими цветове и форми, с елемент земя  Embarassed заради глината... След година сигурно ще я сменя с нова в съответствие с новите ни настроения и промените в семейството.

Общи условия

Активация на акаунт