Сано максима - къде в София

  • 1 818
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Решила съм да купя Сано максима бебешкият, но в големите вериги хипермаркети не го намирам. Моля ако някой знае от къде в София мога да купя, да пише. И ориентировъчно каква му е цената.
Благодаря ви предварително Hug

П.П. Моля модераторите да ме извинят, че сигурно темата се повтаря, но искам актуална информация Peace Благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 43 903
Ти къде в сф си Simple Smile
Иначе...в пикадили имаше.....
И по детските магазини и такива за домашни потреби се продава...по супермаркетите не.
Ако питаш за детският - 10-тина лв е(сега гледам всъщност е станал към 13). да не се стряскаш, понеже е концентрат, се слагат по 3 лъжици супени на 5 кг пране и стига за няколко месеца...реално е по-изгоден от нормалните препарати.

http://papagal.net/index.php?main_page=index&cPath=79_91 може да си поръчаш от тук, ако не намериш да го продават близо до вас...или да отидеш на място ако ти е близо....

# 2
  • Мнения: 221
Благодаря ти Hug Пикадили ме устройва.

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
дано все още го има там...аз не купувам от година вече....но тогава точно бяха почнали да продават и там продукти на сано.
но ако няма, а си някъде в района на сити център, знам има в едно магазинче срещу кемпински също, купувала съм и от магазинче в иван вазов на предподследната спирка на  трамвая.....сащо ми се върти, че и в магазинчето на крум попов има.....изобщо намира се....

# 4
  • Мнения: 112
Предлага се във "ВИС ВИТАЛИС".Има и прахообразен и течен,омекотителите,против петната.Май поддържат гамата newsm78

# 5
  • Мнения: 221
Ще проверя и във Вис виталис щом са почнали да го продават. Peace

# 6
  • Мнения: 5 140
в Бебелан на Плиска има

# 7
  • Мнения: 34
 Naughty И на пазара на Красно село в магазините за прахове и подобни го има!

# 8
  • Мнения: 221
Отново много ви благодаря момичета  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт