Мокет?

  • 2 520
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 952
Имам следният въпрос, искам да си сложа мокет в спалнята от дебелите пухкави. Не съм обикаляла и не съм в час с цените.
Ако някой е запознат, би ли ме ориентирал колко ще ми излезе за стая 3 на 5 м?

# 1
  • София
  • Мнения: 863
Около 40 лв. за кв.м. са в Домко и Карпет Макс. Аз миналата седмица обикалях да гледам, защото възнамерявам да направя същото като теб Grinning

# 2
  • Мнения: 1 952
За кв.м? Ми то скъпичко идва.

# 3
  • София
  • Мнения: 863
Има и по-евтини, разбира се, но дебел и пухкав - натам отива цената...

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 620
И  аз  това правя  от  30-до  60 лв. са в Домко  от 60 -до 300лв за в Genesis  мисля  че до 30-40лв. е нормална цена за мокет аз съм се спряла  на светло  сиво вие?

# 5
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
gicka даи моля те снимки и от къде в  Бургас си си харесала.Аз гледах ж Домко ама нямаше голямо разнообразие и много обикновенни ми се сториха.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 620
Снимки от къде  да не ходя с фотоапарата    Laughing  ами  в Мола  има магазин на Genesis  и в Домко  ,но в Домко там  където са по поръчка .

# 7
  • Мнения: 1 919
Снимки от къде  да не ходя с фотоапарата    Laughing  ами  в Мола  има магазин на Genesis  и в Домко  ,но в Домко там  където са по поръчка .

 Whistling а аз като обзавеждах апартамента така си ходех-гледаха ме много интересно продавачите...после вкъщи на спокойствие гледах и се чудех кое как да наредя..и от толкова обикаляне със снимки не забравях кое къде съм видяла. bowuu

# 8
  • Мнения: 2 891
Дами, какво мислите по въпроса с почистването? Мен само това ме спира да не бодна подобен мокет в спалнята  Rolling Eyes

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 620
Ами  всяко  нещо изисква  поддръжка  така че.....

# 10
  • Мнения: 119
Дами, какво мислите по въпроса с почистването? Мен само това ме спира да не бодна подобен мокет в спалнята  Rolling Eyes

Само тупалката на Rainbow е решение за подобни дългокосмести мокети. Иначе се превръщат в сметище.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 620
Е сега вече ще ни излезе солено   Laughing

# 12
  • Мнения: 8 999
Дами, какво мислите по въпроса с почистването? Мен само това ме спира да не бодна подобен мокет в спалнята  Rolling Eyes

Макар и късокосмест, мокетът в спалнята ни беше най-ужасното нещо, след килимите, с което съм се сблъсквала. Така се насукват косми и боклуци, че дори мощната ми прахосмукачка не можеше да ги отскубне, та се налагаше да обирам на ръка, с влажна ръкавица за ресане на домашни любимци. Пълзях като хлебарка по пода и ръцете ми се протриваха. Най-омразното нещо ми беше почистването на спалнята, точно заради този мокет.
Никога повече не бих си го причинила, отказах се от всякакви тъкани постелки за под, дори и от килимите.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 559
Цените са около 40лв и аз по евтини не намерих. Миналата година по това време го сложихме, дебел, мекичък и бял. Сега вече не е нито мекичък нито бял  Crazy  Не мога да го гледам и ще слагам ламинат. Много ми харесва с мокет, но с малко дете е почти невъзможно да е в приличен вид. По моя има вече разливан зехтин  #Cussing out  кола и няколко петна от неизвестен произход. И сама го прах и фирма го чисти, за кратко изчезнаха петната, но малко по късно пак се появиха  Rolling Eyes Като цяло си мисля че е хубаво да е плътен и дебел, но с къс косъм. С такъв ще опитам, но няма да е скоро.

# 14
  • Мнения: 1 422
Ние сме фенове единствено на гладките повърхности - ламинат, паркет, теракота. Не обичаме мекотии и определено няма кой да ги чисти  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт