Дегримьор?

  • 1 838
  • 17
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Дълго време използвах ето този на Лореал:



Вече не го внасят в БГ, или са го спряли от производство, не знам...

Та, сега пак търся подходящия за мен продукт! Да е под формата на гел, пяна, с измиване и да е подходящ и за сваляне на грим от очите.

Предложения?

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 20:20 от Мимита

# 1
  • Мнения: 1 111
На първо четене гелчето с вит.Ц на Клинианс.И пяната на Джонсън, но и тя изчезна нещо напоследък. Simple SmileТе са горе-долу същия клас.Има и други, ако не те устройват тези ще ти ги кажа. Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ji,   bouquet

Пяната на Джонсън съм я ползвала за кратко преди, но не ми допадна, изсушаваше ми кожата. Ще погледна за това гелче на Клинианс. Все пак, кажи и другите!  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 111
На Фрийман има една гел-пяна, на Гарние крем-гелчето за суха кожа и другите две за нормална, на Буржоа има нова серия дегриматори-има и измиващо, но пише, че тр да се избягва околоочната зона.На мен в Дъглас ми препоръчаха Екла на Ланком/уж не щипел/, но той щипе на очите, та в момента тях ги мия с Джонсън-а, а лицето с Ланкома-а.А изсушаването на кожата можеш да поправиш с кремче след измиването. Peace

# 4
# 5
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ji,   още веднъж благодаря!   bouquet
За този гел на Фрийман също ще проверя. Гарние не ги харесвам, по принцип. Ланком-ското щипело, казваш?! Лошо.

ooofff , писала съм, че си търся гел, пяна... Зехтинът не виждам какво общо има.  Rolling Eyes

# 6
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мимита, моят фаворит е двуфазният дегримьор на Ив Роше със синчец  Heart Eyes

Не е гел, но е мазничък, чисти много добре и най-важното за мен - не дразни очите.

Този на Лореал ми щипеше ужасно, а аз страшно мразя след сваляне на грим да съм със сълзящи и зачервени очи  Close

# 7
  • Варна
  • Мнения: 535
Ползвам единствено двуфазния на Lumene, много съм доволна!
http://www.olcombg.com/lumene/catalog/skincare/clean/Lumene_Wate … akeup_Remover.php

# 8
  • Мнения: 1 111
 Мимита си търси измиващ продукт, а двуфазните не са в тази категория. Peace

# 9
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Е, аз наблегнах на почистването на очите от грима  Grinning

Писах, че не е измиващ продукт  Peace

# 10
  • Мнения: 4 095
Аз съм много доволна от колд крема на Авен Simple Smile, измива идеално и много тежък грим, без повторно нанасяне, не ме дразни, нито ми изсушава кожата Peace

а този показания на Лореал го имах, след всяко ползване имах замъгление на очите - като бяла пелена, която след няколко секунди изчезваше, но много ме дразнеше - първия път много се изплаших, но после прочетох в упътването, че може да се появи бял воал, но това било безвредно - приемам, че е безвредно, но ми беше много неприятно и спрях да го ползвам Peace

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мимита си търси измиващ продукт, а двуфазните не са в тази категория. Peace

Мда.  Rolling Eyes

Лу, Bubuto, благодаря ви, момичета, но наистина си търся измиващ продукт. Ползвала съм за кратко двуфазния на Лореал, мазен ми беше много, а и неудобен заради нуждата от използване на тампони за сваляне на грим.
Иначе, от това зеленичкото гелче на Лореал, което съм показала, бях много доволна, не ми е щипело на очите въобще. Любимо ми беше, но....

За този на Авен ще погледна в аптеката.

# 12
# 13
  • Мнения: 19
Цък , ако не ти е проблем да го поръчаш Peace  bouquet

# 14
  • Мнения: 6 607
Цък , ако не ти е проблем да го поръчаш Peace  bouquet
Delivery within Europe
Airmail - £2.49 for the first item. Each additional item £1.99

Аз май ще го поръчам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт