ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ИЗБИВАНЕТО НА ЗЪБКИ ДА Е СЪПРОВОДЕНО С ПОВРЪЩАНЕ

  • 1 536
  • 5
  •   1
Отговори
  • В уютен дом!
  • Мнения: 76
Здравейти мили мами Hug
Много се притесних днес когато бебо, след като изяде млякото, повърна на фонтанче Confused
Предположих, че е допустимо едно бебче да повърне, докато не дойде време за попарата, която след като я преполови, повърна нанова на фонтан, и следобяд дадох нишесте( на 9 месеца сме), умишлено без мляко , а с вода, още щом му подадох 1та лъжичка, преди още да е преглътнал, последва ноно обилно повръщане Thinking Confused Sad  Обадих се на педиатъра и той ми препоръча лечебна Хумана, която той не пожела да яде(доста кофти вкус).
Забравих да кажа, че преди месец ни се случи пак подобно нещо, но през 2-3 дни и поръщането беше еднократно, та незная има ли днешното премеждие връзка с тогава или ???? newsm78
Та след дългият разказ, искам да Ви попитам възможно ли е да е от зъбките, защото много набързо ни избиха 2-3 зъба и ако някой се е сблъскал с подобна ситуация ще съм много благодарна да чуя съвета и опита Hug

Благодаря ви предварително милички!  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Не съм чувала за случаи на повръщане от никнене на зъби.
В такива случаи /ако повръщането е на фонтан и повече от един път/ водя на лекар.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 055
Чувала съм за разстройство, но не и за повръщане. При всички случаи е добре лекар да прецени след като види детето. По- добре за нищо да го види, отколкото да има нужда и да не отидеш. Поне звънни по телефона на педиатъра и питай.

# 3
  • Мнения: 1 677
Кагато избиваха кътниците на сина ми, той беше с разстройство и повръщане, но първо започваше разстройството...
Но аз бих се консултирала с лекар.

# 4
  • На точното място
  • Мнения: 298
И според мен такъв тип повръщане не може да е от вече избили зъби/доколкото разбрах/  newsm78
по-скоро е проблем с коремчето на детето.
Дано прегледа да покаже точно какво е!

# 5
  • В уютен дом!
  • Мнения: 76
Благодаря ви мили, днес ходихме при доктора и се указа, че е вирусно , но все още нямаше температура, или по точно скъпият термометър на Чико не показа, а с живачния както той ни посъветва, вкъщи измерихме 37,8 Sad
Та поне зная какво е и сме на прахчета против повръщане и дехидратация.
Вече почна да се усмихва и да реве за лъжицата и попарата Grinning
Още веднъж Ви благодаря, милички!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт