Живот приключил на 12....

  • 9 348
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 008
Днес си отиде едно детенце....Влади. Влади ще остане завинаги на 12.
Той е дете от първият брак на мъжът на братовчедка ми.Спестяваше си от джобните пари,за да може да купи на сестричката си (дете от втория брак на баща му) подарък-понякога едно пюренце("от хубавите на Нестле"),друг път зрънчо, последният път чаша с меченце.....
До преди година му нямаше нищо.Нищичко. Изведнъж тумор в главичката. След интервенция всичко беше наред.Уж.Преди две седмици състоянието му се влоши.Поръчаха от Германия две инжекции(незнам подробности какви са), с които казваха,че нещата ще се оправят.Инжекциите не са дошли още.Но вече не са и нужни.
Почивай в мир Влади!Зная, че големите ти черни очички ще светят от небето,като звезди. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 1
  • Мнения: 493
Моите наи искренни съболезнования към родителите Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers RoseПочиваи в мир миличак,дано там кадето си сега няма болка Sad

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 1 555
Моите съболезнования към всички близки и приятели на детенцето! Много е тъжно ....и много е нечестно....

Почивай в мир, мило дете! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 4
  • Мнения: 69
Боже пак ли????!!!! Как искам тази мъка да изчезне и да спрат да умират деца!!! Поклон, дълбок поклон Влади...душица мъничка...толкова много станахте вече, Боже не е истина...не е...

# 5
  • Мнения: 3 166
 Sad

Flowers Rose Flowers Rose Влади, иска ми се да вярвам, че там, където си днес няма страдание и болка.

Бог да два сили на родителите му, защото е страшно...  Praynig

# 6
  • Мнения: 1 163
Много съжалявам мили родители................нямам думи Cry
Влади вярвам,че там вече няма болка
За теб геройче Flowers Rose baloni

# 7
  • Варна
  • Мнения: 956
Толкова тъжно  Cry

Почивай в мир Влади  Cry



Съболезнования към родителите и близките  Flowers Rose Flowers Rose


# 8
  • Добрич
  • Мнения: 1 144
Когато дойде такава болка.....думите са безсилни!
 Hug за родителите. Дано имате сили да понесете това....


 Flowers Rose Flowers Rose за Влади- завинаги ангел!
Почивай в мир, непораснало момче!!!

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
много ми е мъчно!
толкова мило ми стана като си представих как носи подаръци на любимата си сестричка...представих си ДАни и Мими и просто ...не знам какво да кажа...
дано намерят сили неговите родители и сестричето да продължат без него!

# 10
  • Мнения: 3 016
 newsm45 newsm45 newsm45 Защо Господи децата ни ?????Думи нямам вече за подобни трагедии .......
Съболезнования на всички близки!

-дано душата ти намери покой Влади!

# 11
  • Мнения: 533
За теб ангелче Влади  Sad сили да имат близките на това клето детенце!

# 12
  • Мнения: 703


Миличък Влади,
дано там,където си да е хубаво...
Поклон,смела и силна детска душице!
Бил си страхотен батко,непораснало момченце...
Мили родители,утешителни думи няма,мога да ви дам само тъжното си рамо,макар и отдалеч...

# 13
  • Мнения: 510
 Flowers Rose Flowers RoseПочивай в мир Влади
 smile3518

# 14
  • Мнения: 1 574
почивай в мир малко ангелче  Flowers Rose Flowers Roseтам където си няма болка ,болката остава само тук долу при нас и за нас .моите най искрени съболезнования за родители и близки . Praynigза вашето ,за моето и за всички дечица отишли си за винаги от нас .

Общи условия

Активация на акаунт