Матиращ крем със слънцезащитен фактор?

  • 5 168
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 225
 Видях в каталога на Ейвън такъв продукт, цената му е 7.70лв с намалението, но ми се иска да е друга марка. В краен случай бих си купила и него де.
  Дайте предложения-марки, цени.

# 1
  • Мнения: 557
Видях в каталога на Ейвън такъв продукт, цената му е 7.70лв с намалението, но ми се иска да е друга марка. В краен случай бих си купила и него де.
  Дайте предложения-марки, цени.

И аз се интересувам.Засега съм се насочила към Day Wear на Estey Lauder-  има 15 SPF /за смесена кожа е но не знам до колко матира/

# 2
  • Мнения: 337
Видях в каталога на Ейвън такъв продукт, цената му е 7.70лв с намалението, но ми се иска да е друга марка. В краен случай бих си купила и него де.
  Дайте предложения-марки, цени.

И аз се интересувам.Засега съм се насочила към Day Wear на Estey Lauder-  има 15 SPF /за смесена кожа е но не знам до колко матира/

Точно този мислех да предложа и аз , ползвам го от скоро и ми харесва.Матира и стои много добре на кожата .
Харесва ми и това:


Ефекта му е , че след нанасяне , придава на кожата един тон по тъмен цвят , стои много естествено и това е следващия продукт към , който съм се прицелила.

Иначе и на Клиник съм ползвала , но не ми хареса , а най-доволна съм от LUMINEUSE на Виши , но доколкото знам не се произвежда вече , но това е инфо от едн аптека и незнам до колко е достоверно. Но при всички случаи препоръчвам и предпочитам именно него. Стои много естествено  и придава нежен блясък на кожата.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Ще следя темата, защото и аз търся нещо ново.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 157
Много съм доволна от този :

# 5
  • Мнения: 35 891
новият флуид на Юсерин



Еucerin Sun Fluid (SPF50+)

# 6
  • София
  • Мнения: 2 157
само да отбележа ,че от новия флуид на Eucerin , ми излязоха пъпки.
Запушва порите !

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
само да отбележа ,че от новия флуид на Eucerin , ми излязоха пъпки.
Запушва порите !


Да не е алергия  Thinking

Старият не беше лош - много мекичка прави кожата, но не ми матираше добре  Rolling Eyes Не знам този как е в матиращо отношение  Thinking


Този не е ли за акне  Thinking

# 8
  • Мнения: 140
доволна съм от кремчето на елеа Peace

# 9
  • Мнения: 225
 От Юсерин и аз като цяло не съм доволна, ще пробвам този на Биодерма.  
 Някакви отзиви за тoзи продукт имате ли:
Тройно активен дневен крем за смесена кожа Loreal- http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_62&products_id=214  -пише, че има УВ-филтър, но без повече подробности

# 10
  • Мнения: 33
Аз пък от Сенсибио на Биодерма получих обрив.
В момента ползвам матираща емулсия на Ивостин, която ми действа много добре, но няма защита. Имат отделна серия "Фотозащита". Не мога да открия все още за себе си идеалната комбинация.

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пък от Сенсибио на Биодерма получих обрив.

И аз, но от околоочния  Rolling Eyes
Но аз съм с много чувствителна кожа и силно алергична като цяло, тъй че не съм критерий  Wink

# 12
  • Мнения: 33
Аз пък от Сенсибио на Биодерма получих обрив.

И аз, но от околоочния  Rolling Eyes
Но аз съм с много чувствителна кожа и силно алергична като цяло, тъй че не съм критерий  Wink

Моята кожа също е много чувствителна и именно това е проблема - този крем беше за супер чувствителна кожа...
П.С. А ти какво ползваш?

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Моята кожа също е много чувствителна и именно това е проблема - този крем беше за супер чувствителна кожа...
П.С. А ти какво ползваш?

В момента ползвам един слънцезащитен на Галеник, който обаче не е матиращ и ми идва една идея по-тежичък за кожата. Със смесена кожа съм. Затова и си търся нещо матиращо, но с фактор. Без фактор имам на Биодерма матиращия и съм доволна.

# 14
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
новият флуид на Юсерин



Еucerin Sun Fluid (SPF50+)


Точно този исках и аз да предложа, страхотен е  Peace

Също и този ми казаха че е хубав

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 14:07 от Lindita

Общи условия

Активация на акаунт