КОМАНДИРОВКИТЕ

  • 1 910
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Ходите ли често в командировки? А половинката?
Какво правите докато го няма другия?

# 1
  • Мнения: 9 392
В момента не,но преди да изляза по майчинство доста често ходех в командиравки.Сферата,в която работи мъжът ми е такава,че не се налага да отсъства.

# 2
  • Мнения: 2 751
Моят в момента е в германия  Grinning
Той ходи, аз-не. Преди ходеше често и в началото не ми беше особено драго. просто ми липсваше и доста го ревнувах. Но това беше 1вите пъти. После свикнах и си избих мислите и вицовете за мъжете в командировка  Laughing.
Като родих се случи така, че почти не се прибираше-няколко обучения едно след друго.
Просто се свиква и това е.  Peace

Какво правя като го няма?
ами, като нямахме деца винаги излизах някъде, вечер се виждах с приятели, идваха у нас приятелки...
Сега с децата просто си седя вкъщи, както и другите вечери  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 233
ОООООООООООООООООООХ, любимата ми тема ooooh!
Аз ходя 3-4 пъти годишно за по два дни.
Него го няма поне 6 от 12 месеца.
Каква правя междувременно?
Депресирам се.
Ако някой има други идеи-ще "слушам" активно Laughing
За следващата му командировка съм замислила да си убивам времето във фитнес.
Относно ревността - казвала съм го и преди. Избрах да му вярвам.

# 4
  • Мнения: 156
той не ходи. аз уж ходих миналата година 3 пъти за по 5 дни, но тази година май няма да се повтори. обожавам да пътувам, а не се чувствам зле и като остана сама за малко (но не за много де). другия месец ще се командировам сама за 4 дни на един музикален фестивал. нямам търпение!

# 5
  • Мнения: 4 965
Аз ходя почти всяка седмица - между 1 и 5 дни, според зависи. Докато ме няма, половинката се грижи за децата и дома.
Той ходи в командировка 1-2 пъти годишно, че и по-рядко. Аз тогава си почивам от него  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 589
Ходя в командировка рядко, но за сметка на това задълго.Тогава милото ми идва на свиждане LaughingТой пък е командирован поне веднъж в месеца за три-четири дни, я до Цюрих, я до Варна.Не ми липсва особено-тогава се виждам с приятелки и се отдавам на занимания за които иначе не ми остава време.Гостуват ми с преспиване, правим си маски на лицата, косите, маникюр, пийваме по бърбън или коктейлче, много дъра-бъра и смях...ей такива женски глезурканици...Е, телефонните разговори са нонстоп, естествено...
   Ревност??? Какво беше това??? newsm78 Laughing

# 7
  • Мнения: 3 371
мъжът ми ходи по-рядко, но за дълго време. сега го нямаше 3 седмици и го чакам да се върне в четвъртък, за да отлетя аз в петък сутринта  Grinning .
аз липсвам всеки месец , но за по няколко дни. но не е командировка точно.

нищо не правя аз лично като го няма другия. откровено казано, мисля, че си почиваме чудесно един от друг докато ни няма. взаимозаменяеми сме, когато мен ме няма- той се грижи за деца и домашни любимци, когато него го няма - аз.

изобщо не го ревнувам, само това остана  Grinning

# 8
  • Мнения: 2 013
Аз в момента съм командировка в къщи. Crazy
Мъжа ми още никъде не е ходил,а и не му се налага,работата му не е такава.
Все си мился,че ако някой ден се наложи да замине ще се побъркам да го мисля... Tired

# 9
  • Мнения: 4 785
Ако се признава за командировка от София в Бургас към "семейния обект".... значи ходи, сега като стане лято е много забавно - и двамата на морето, но в различни курорти  Crazy е пада едно пътуване (добре, че той обича да се разкарва) и така - за сега е добре, за нататък не знам  Peace

# 10
  • Мнения: 239
Аз много обичам мъжът ми да е в командировка - имам време и възможност да излезна с когото си поискам и където си поискам. Е,понякога ми липсва,но аз гледам максимално да оползотворя времето,в което го няма. Почивам си идеално Simple Smile

# 11
  • Мнения: 10 513
Това ми е болна тема.
И на двете ми работи съм ходила само за през деня, с преспиване само веднъж. Той ходи 2 пъти седмично като тръгва много рано, за да се прибере до вечерта. Непрекъснато има някакви обучения, семинари в страната и чужбина.
По тази причина аз не мога да приема нова работа, свързана с пътувания - няма да има кой да гледа детето.

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ох командировка, ох кеф .....

# 13
  • Мнения: 1 232
Не ми се налага да ходя командировки,есетеството на работа ми е такава,но за сметка на това мъжа ми не прави драми когато реша да отида я на концерт ,я на среща с приятели,състуденти в друг град .Той също ходи почиваме си чудесно един от друг Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 622
Той ходи 5-6 пъти годишно за по две седмици- не го ревнувам, обикновено идва някоя приятелка или майка ми да спи в нас , ходим в паркове и Витоша с детето, готвим си разни глезотийки и си прекарваме страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт