какъв термометър

  • 1 849
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 578
здравейте
не съм на ясно кой е най - подходящият термометър за новородено бебче  newsm78
какъв ползвате? дигитален или обикновен ? каква марка е ? колко струва ?
ще съм ви много благодарна ако споделите опита си

# 1
  • Мнения: 1 983
ами от съвсем малка меря на Вики Т с дигитален, който ни подариха за погачата, но след едно боледуване(тогава й мерих Т с 3 различни термометъра и се оказа, че само обикновения живачен отчита вярно) меря само с такъв

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ползваме дигитален...марката не е някаква известна и не беше скъп...не си спомням обаче цената...

# 3
  • Мнения: 827
До скоро ползвах живачен, но ми подариха дигитален. До колкото мога да преценя, дават малка разлика от вида на 2/10. Но кой е по-точният, не мога да кажа. Thinking Този,дигиталният е Microlife, доколкото знам е към 5лв. Но е много удобен и аз съм доволна от него.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз днес видях в Технополис термометър като биберон-дигитален,но струва 36 лв. #Crazy

# 5
  • Мнения: 1 613
Ползвам дигитален за ухо. Супер удобен е! Няма да сбъркаш  Wink

# 6
  • Мнения: 7 640
вземе си обикновен, за да си сигурна. С дигиталните меренето зависи от батерията и като се изтощи се чака по-дълго. За 2 -3 мин. измерваш температурата в дупето, вадиш 0.5 и си готова.

# 7
  • Мнения: 5 299
Аз ползвам обикновен. Бях си наумила да си купувам дигитален, но след като прочетох мненията до момента(а съм чела и други подобни), направо се отказах.

# 8
  • Мнения: 8 505
Дигитален-Omron-10лв.Мери 1:1 с обикновения (пробвали сме ги на нас).Има го и във вариант с гумен накрайник-16лв.

# 9
  • Мнения: 5 183
САМО дигитален, нямам никакви оплаквания. Доволна съм много.

# 10
  • Мнения: 6 472
Понеже с Ина сменихме няколко термометъра, горещо ти препоръчвам дигитален за ухо! Това ми беше една от най- удобните придобивки!
Имахме и такъв като биберон, но мъничето в началото не искаше биберон и термометъра се оказа безполезен.

# 11
  • Мнения: 2 498
Аз имам комплекта на Филипс(термометър залъгака и дигитален) ......36 лв. е от Технополис и съм много доволна.......

# 12
  • София
  • Мнения: 1 402
Ползвам обикновен /дори в началото го използвах при запек на бебка/

# 13
  • Мнения: 423
До сега мерих Т с дигитален термометър и по отношение на самото мерене ми беше по-лесно, отколкото с живачен, тъй като става по-бързо. Друг е въпроса, че не измерваше Т съвсем точно.

Освен това в родилното още видях, че на бебенцата я мерят в дупето и аз правих така. Наскоро обаче разбрах (от лекар), че имало спорове, с колко да се намаля измереното в дупето - с 0,5 или 1,0 градус.  Thinking

За това за най-точно я меря с живачен термометър под мишницата.

# 14
  • Мнения: 2 467
Имаме термометър залъгалка, но беба неще да помирише даже биберон и сега ползваме дигитален за ухо. Много ми е удобен. Мери за една секунда.

Общи условия

Активация на акаунт