За активната почивка през лятото

  • 580
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте!
За първи път се включвам във форума, не знам защо не съм го правила досега. Може би винаги съм се оправдавала пред себе си с липса на време. Искам да споделя с вас как моето семейство използва свободното си време.
По българските стандарти ние сме голямо семейство - имаме трима сина и куче лабрадор (също мъжко). Много обичаме да пътуваме, даже, като се замисля, може би в последните 7-8 години не сме оставали нито един свободен ден в къщи. Бързичко измисляме маршрут и тръгваме - в зависимост от дните - 1 ден Боровец, 2 дена - яз. Кърджали, Перперикон, Татул, 3 дена - Халкидики, 5 дена - Дубровник, Будва, Плитвичките езера, 20 дена - Австрия, Франция, Италия, 30 дена - Уелс или Норвегия ... Аз и мъжът ми сме израснали по къмпингите на българското Черноморие, нашите деца - също. Първоначално ходехме с палатки, постепенно увеличавахме конфорта си - преминахме на каравана, вярно, втора ръка, но предлагаше повече удобство и сигурност. Преди 3 години купихме кемпер - това се оказа най-добрият вариант за авантюристичния дух на нашето семейство. След като се зареди с най-необходимото, той е винаги готов за път. С него се придвижваме със скоростта на стандартен автомобил, по време на движение децата могат да четат, играят, гледат телевизия или видео, спят, хранят се, ходят до тоалетна, бият се и правят всичко останало, което правят и в къщи. Това облекчава пропътуването на хилядите километри до нашите цели. Препоръчвам на всичики, които харесват активната почивка, да опитат този вариант. Пък можем да се видим в Португалия - това е нашата дестинация за това лято.

# 1
  • Мнения: 934
Интересно, разказвай за кемпера и новия ви маршрут  Hug

Общи условия

Активация на акаунт