Взаимоотношенията с приятелите и близките

  • 731
  • 6
  •   1
Отговори
 newsm78

Толкова ми е трудно в тази област, че чак се питам какво не ми е наред newsm78

Все така се случва, че моето обкръжение се състои от хора, с които поддържаме контакт само когато аз си правя труда да ходя при тях. Когато ги поканя да дойдат те при мен-все са заети, или нямат кола, или време или е далече и неудобно..

Когато сме заедно е очевидно, че ни е приятно, но ако аз спра да им ходя на място, няма срещи, няма контакти...

Те държат ли на мен в такъв случай или се заблуждавам, че сме близки?

# 1
  • Мнения: 171
Ами явно не са ти чак толкова близки приятели...щом не отвръщат на поканите ти подобаващо...както ти го правиш..Пък и някой път...хората като са заети..естествено е, че няма как да дойдат...Между другото..тези твои приятели от същия град ли са като теб...или от друго място, защото спомена, че нямали коли...било им далече и т.н...

# 2
Ами явно не са ти чак толкова близки приятели...щом не отвръщат на поканите ти подобаващо...както ти го правиш..Пък и някой път...хората като са заети..естествено е, че няма как да дойдат...Между другото..тези твои приятели от същия град ли са като теб...или от друго място, защото спомена, че нямали коли...било им далече и т.н...


Ами, и аз в това се съмнявам, дали са ми близки?!
В един и същи град сме - София, имат кола, колкото и аз, време колкото и аз, , далече съм от тях, колкото и те от мен, гледат семейство, както и аз...

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Някои хора просто са по-организирани от други Confused И аз с моите приятели бих се виждала всеки ден, ако ми идват на гости, ама аз да се вдигна до Люлин примерно или още по-зле - до Младост, като знам, че на всеки задръстен светофар дечурлигата ще ми опищят света, мииии...рядко се вдигам Confused Виц, с тези от моя квартал се виждам много често. Не защото са ми по-близки от другите, просто стечение на обстоятелствата.

# 4
  • Мнения: 171
Ами явно не са ти чак толкова близки приятели...щом не отвръщат на поканите ти подобаващо...както ти го правиш..Пък и някой път...хората като са заети..естествено е, че няма как да дойдат...Между другото..тези твои приятели от същия град ли са като теб...или от друго място, защото спомена, че нямали коли...било им далече и т.н...


Ами, и аз в това се съмнявам, дали са ми близки?!
В един и същи град сме - София, имат кола, колкото и аз, време колкото и аз, , далече съм от тях, колкото и те от мен, гледат семейство, както и аз...


Ами спри да ходиш и ти тогава...те ако искат да се видите...тогава все ще се наканят да дойдат...

# 5
  • Мнения: 54
Истината е, че разстоянията разделят хората. Вярно е обаче и, че когато имат някакъв интерес ще намерят време. Thinking

# 6
  • Мнения: 4 916
Днес се замислих върху случая с една моя позната. Бяхме много близки преди години, но като се обърна назад, виждам, че винаги аз съм била инициатор на срещи, излизания и пр. По едно време тя дори взе да се тръшка как имала много работа, ама от нея да минело, щяла да ми отдели време  Laughing изчаках да видя дали ще й мине тази превзетост, но тя май наистина се беше взела на сериозно  Sunglasses Спрях да й се обаждам. Случи се на два-три пъти през тези вече четири години откакто не пъддърж Sunglassesм контакт с нея, да се засечем някъде по улиците... всеки път ми казва "ама ти защо вече не се обаждаш, обади ми се да се видим..." аз й казвам, че ще чакам тя да ми се обади, и така...  Laughing Оплакала се на всичките ни познати, че й се сърдя, което изобщо не е така... Както и да е, загубата за мен не беше кой знае колко голяма.

Общи условия

Активация на акаунт