Отговори
  • Мнения: 7 430
Тази година ще празнуваме рожденния ден на малкия в къщи без да е детско парти, а ще има около 6 дечица и другото са около 15 възрастни - баби, лели, братовчеди.
Иска ми се да ги включа последните в игрите на малките...и се чудя как точно да стане  newsm78
Иначе ще дойдат, ще седнат - хапване, пийване и аз ще занимавам с дребните...

Благодаря предварително   bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 820
2 год подред РД правя сутрин деца с майките,вечер лели,баби  и т.н.Не ми се вързва някак на представите децата да играят,и вилнеят,а на масата до тях чичо ми да се налива с ракия.
От догодина живот и здраве ще има рожден ден само с деца.За това е детски. Hug
А как да ги включиш в играта,настина идея нямам.Никога не съм се замисляла за подобен вариант.
Успех и приятно изкарване  Hug

# 2
  • Мнения: 460
  А дали последните ще одобрят идеята, да обърнат внимание на внука си  да, но да се занимават с други тригодишни вилнеещи бесове,  Laughing.Според мен раздели деня на две, едните преди обяд, другите по-късно.

# 3
  • София
  • Мнения: 12 545
Аз понеже съм зла не правя рождени дни на сина си за възрастни.  Поканени са само деца, съответно придружени от родители, но алкохол не сервирам, нито яденета. Рожденият ден е на детето ми - следователно хапването е за деца.

# 4
  • Мнения: 1 820
Аз понеже съм зла не правя рождени дни на сина си за възрастни.  Поканени са само деца, съответно придружени от родители, но алкохол не сервирам, нито яденета. Рожденият ден е на детето ми - следователно хапването е за деца.
Значи и аз съм от злите,защото не сервирам ядене и салати,и алкохол на майките придружаващи децата си.А от догодина ставам от най-злите,защото няма да има вечерен РД за баби и дядовци  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 12 545
Аз понеже съм зла не правя рождени дни на сина си за възрастни.  Поканени са само деца, съответно придружени от родители, но алкохол не сервирам, нито яденета. Рожденият ден е на детето ми - следователно хапването е за деца.
Значи и аз съм от злите,защото не сервирам ядене и салати,и алкохол на майките придружаващи децата си.А от догодина ставам от най-злите,защото няма да има вечерен РД за баби и дядовци  Laughing

У нас никога не е имало такъв  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 7 430
Аз понеже съм зла не правя рождени дни на сина си за възрастни.  Поканени са само деца, съответно придружени от родители, но алкохол не сервирам, нито яденета. Рожденият ден е на детето ми - следователно хапването е за деца.
Значи и аз съм от злите,защото не сервирам ядене и салати,и алкохол на майките придружаващи децата си.А от догодина ставам от най-злите,защото няма да има вечерен РД за баби и дядовци  Laughing

У нас никога не е имало такъв  Mr. Green

...ами като се сърдят  ooooh!
Благодаря все пак ...ще мисля

# 7
  • Мнения: 1 820
Ох,найстина не знам каква идея да ти дам.Сещам се,че може на един картон да накараш всички присъстващи да напишат някакво пожелание за малкия,да нарисуват нещо,или да изкажат мнението си какво дете е на тази възраст,според тях.Така и за него ще има един ден спомен,и ще чете какво дете е бил.Може да го закачиш на стената.Или пък да пъхат листчетата в бутилка,която после да запечаташ и да отвориш като стане например на 18год.Знам ли друго какво,което да е интерестно на 2 и повече поколения,едновременно  Crossing Arms
Ако се сетя друго пак ще пиша.
А това сега като идея ме накара да се замисля дали и аз да не ги събера  Wink Laughing
А за сърденето,казваш си мнението и толкова.Който иска да се сърди. Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 12 545
Аз понеже съм зла не правя рождени дни на сина си за възрастни.  Поканени са само деца, съответно придружени от родители, но алкохол не сервирам, нито яденета. Рожденият ден е на детето ми - следователно хапването е за деца.
Значи и аз съм от злите,защото не сервирам ядене и салати,и алкохол на майките придружаващи децата си.А от догодина ставам от най-злите,защото няма да има вечерен РД за баби и дядовци  Laughing

У нас никога не е имало такъв  Mr. Green

...ами като се сърдят  ooooh!
Благодаря все пак ...ще мисля


Предупреждаваш ги, че рожденият ден ще е с деца и няма да има ядене и пиене. Ако искат да дойдат, ако не искат - прав им път.
И аз се сърдя, че никой не ми купува мерцедес, ама ... Mr. Green

# 9
  • Мнения: 7 430
червенокоса вещица...припряна - страхотно, мерси многооооо.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Хайде до утре....днес пак ще мисля  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 820
червенокоса вещица...припряна - страхотно, мерси многооооо.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Хайде до утре....днес пак ще мисля  Grinning


за нищо  HugДано ти е от полза  Hug

# 11
  • Мнения: 803
Съвсем пресни спомени имам от такъв празник. Mr. Green Моят тригодишен син разби плановете ми на пух и прах.И чак когато купонът свърши, се сетих, че не биваше толкоз да се впрягам.
1.Около час и нещо духахме балони с една приятелка, за да украсим с тях под верандата, дето щеше да е събитието. Mr. Green
Обаче човекът реши, че балоните ще ги е страх да ги закачаме на високо и си останаха на пода с конци завързани за тях.
2.Кутията с бонбони си остана цяла, целеничка, защото рожденика се чудеше къде да побегне с нея и да я скрие, за да не му ги изядат. Twisted Evil
3.Бях приготвила няколко диска с детски песнички и ми се наложи да местя колони, да разплитам кабели, за да е музиката на лице.Но...музика нямаше, пак по желание на виновника за тържеството, че беше кисел от градината, недоспал се и каза, че не ще никакви песни.
4.Мислех да поиграя с четиримата, защото освен племеника и моите, други деца нямаше, на някакви игри, дето си ги спомням от моето детство, но нъцки.Игрите бяха само с новите играчки, разглеждане на подаръците и разхвърлянето на опаковките им из целия ми хол. Mr. Green
5.Дори бях направила картички с негова снимка на тях, но скришом ги подарявах на близките, които дойдоха, защото е голяма скръндза това хлапе.
В крайна сметка, за сетен път се убедих, че самото очакване на събитието е по-емоционално и напрегнато, отколкото самият празник, който минава без да се усетим, и не точно по начина, по който сме го планували, особено като има три годишни бандитчета в репертоара. Mr. Green
Та това от мен...

# 12
  • Мнения: 7 430
Пепел от рози...хич не ти е лесно и на теб  ooooh!
Надявам се да е период..през който минават.

Мерси за изложението на рожденния му ден Wink
Аз събирам още идеики Wink

Общи условия

Активация на акаунт