Къде бяхте на море през 2008?

  • 2 183
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 324
Не успявам да си избера град за почивка това лято, пък какво остава за хотелите Simple Smile
Та ще помоля в тази тема да споделите мнение за миналогодишната си почивка - за хотела, за курорта като цяло, за развлеченията в града, за удобставата и т.н. Предполагам информацията ще е полезна за всички, за мен определено ще е  Hug

А ако подкрепите постинга си и със сайт на хотела или лични снимки още по-добре Simple Smile

# 1
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Бюджет? Дълго време почивахме в "Афродита" в Несебър. http://www.aphrodite-bg.com/

Препоръчвам хотела- тих е, чист е, няма селяния, има обедно меню на сносни цени, паркинг, плаж, басейн за децата, идеално разположение (за нас ) ...

Развлеченията за мене в Несебър са : разходка до стария град, морската градина (много площадки за децата) и пристанището. Вечеря в 1-2 хубавки ресторанти и наблюдаване на делфините сутрин много рано (не знам дали ще ги има и тази година!)

# 2
  • Мнения: 4 965
Ако питаш за България и специално за море - миналото лято бях на Златните в Адмирал (не съм особено впечатлена), в наш фирмен хотел на Слънчев ден (не допускат външни лица) и в Ахтопол (Ескада Бийч - приятно местенце, но леко скучновато).
Тази година засeга на море съм била само в Бела Виста на Синеморец и останах очарована.
Наблягам обаче основно на планина напоследък и на чужбина. Peace
Зависи какво търсиш като цени, условия, дали спокойствие или по-голям купон...

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 16:53 от azaf

# 3
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Миналата година бяхме в Чолаклъ, Анталия - хотел Stone Palace.

# 4
  • Мнения: 4 784
Иберостар Обзор Бийч и Изгрев на Златни пясъци. За втора поредна година, но за съжаление с впечатления, коренно различни от предходната година. Като цяло курорта е станал ужасен. Цялата главна улица е претрупана с магазинчета, сергии и т.н. Някак си се губи простора, изгледа към морето. От хотела не сме доволни, но пък след като изказахме впечатленията си на по - горна инстанция, ни предложиха уикенд за тяхна сметка в друг техен хотел от веригата Иберостар, но на Сл.Бряг, където пък ни хареса и за това тази година решихме да отидем там. Не че и Сл.Бряг не е като Златните, ама тази година гледаме да сме по - наблизо, че малкия стана нетърпим с пътуването. Иначе бих избрала Гърция или Турция.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Гранда в бивша Дружба и х-л Олимпиан бей в Гърция.
Нямаше изненадки и на 2-те места. Хареса ми.

# 6
  • Мнения: 5 228
Гранда в бивша Дружба

Простила си им най-накрая.  Или си им взела страха.  Laughing

Ние бяхме на Златните в Морско око, ставаше горе-долу, но доколкото разбрах в момента са го изтърбушили почти целия и не функционира. Иначе на мен Златните ми харесват, беше чисто, приятно, има къде да се разхождаш, има приятни кръчми, плажът е хубав. Ние докато бяхме, не беше много пълно.

# 7
  • Мнения: 3 921
Миналата на Слънчев бряг  "Калина гардън" за втора поредна година, а тази сигурно и трета ще ни е.  Пак в този хотел.
И в Турция.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Миналата година Несебър и Албена-Ралица Супериор и на двете места съм доволна
Тази година засега само на Елените-не съм доволна от храната-еднообразна е и от персонала- две трети са циганки,иначе комплеска е ок

# 9
  • София
  • Мнения: 5 247

Миналата година бяхме в Синеморец в http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=338 - там крака ви да не стъпи, в хотела де,
не в града  Crazy Ужасно нахални собственици, през средата на терасата (разбирай балконче 1 на 30 см. минаваха високоволтовите жици - е ... наложи се голям скандал и ни смениха стаята. Тези, които са снимани уж за двойки са тройките, а двойките са ужасно малки. На едната двойка от нашата компания до стаята им спеше бебето на собствениците и им се караха като си пускаха телевизора, че пречели на бебето да спи  Stop
Развлечения няма почти. Може да се разходите към Резово или нагоре към аквапарка в Приморско. Тихо, спокойно местенце, подходящо за големи компании. Ресторанти - малко, но хубави, особено този на Хоризонт. Добре е, че всичко е на една ръка
разстояние. Подходящ е за хора с малки деца.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 397
Откакто сме заедно с мъж ми вече повече от 14г. ходим на Несебър. Винаги сме били доволни, има доста кръчми с добра кухня, плажа е ок. чист и водата е чиста, само малко с чадърите и шезлонгите ме дразнят цените   #Cussing out
Миналата година бяхме в Сарафово и то съвсем случайно намерихме хотела, бях резервира в друг, но снимките и това което предлагаха не отговаряше на действителност, та в 21ч. преди да има семеен бой намерихме това
http://www.atlantisbg.com/index.php?page=home

Доста прилични цени, за първи път попадам на толкова широки стаи, страхотно обслужване, страхотен басей доста добре подържан водата беше кристално чиста всяка вечер е чистеше / по принцип мразя басейни, но от този неизлезнахме/. Днес резервирах пак там от 18.07, дано пак изкараме така добре както миналата година  Hug

# 11
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Миналата година, ходихме на ЧЕРВЕНО МОРЕ, в Египет!Хотелът беше Алх лейла ла лейла, беше ноември месец в края, тръгнахме в снежно време, пристигнахне на 27 градуса....И така през зимата ходихме на плаж, съветвам и вас да направите същото Peace

# 12
  • Мнения: 521
Цезар Палас в Свети Влас не е лош става но хигиената им не е на ниво според мен има още какво да се желае като изключим това останалото е ок Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 650
Ние вече 3 години си ходим м-у Равда и несебър, точно на брега на морето .И тази сигурно ще сме там. Доволни сме. Хотелчето е Синята къща.

# 14
  • Мнения: 1 844
миналата година бяхме в хотел аглая,между варна и златни пясъци.хотелът е добър,а обслужването страхотно,особено на цените,които предлага.

Общи условия

Активация на акаунт