И аз ще се присъединя към вас...

  • 7 266
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 258
Преди два часа събра половината от багажа си и си тръгна....

   Това се случва за най-малко 10-ти път за две години.Зад гърба си имам и един несполучлив 4-месечен брак,който не броя за нищо вече.Все се чудя дали съм прекалено добра и наивна,или съм си направо глупава.....
    Запознахме се два месеца,след като беше приключил бракът ми.Всичко стана толкова бързо,че след месец решихме ,че искаме да си имаме бебе,а след още 2 вече бях бременна и щастлива.В 8-мата седмица от бременността прокървих и се започна едно висене по болници повече от месец и лежане до 5-тия месец.В най-трудните мигове кой мислите беше до мен?Майка ми...Защото скъпичкият не можеше да осъзнае ,че ще става татко и правеше фасони,като не се прибираше вкъщи,а спеше при приятели,или пък си ходеше във Видин...На изписването на детето отново имаше номера и изпълнения...Той беше спокойният в семейството,а аз бях страшилището...Така излизаше.Човекът лекичко ме предизвикваше и дразнеше и след това кой е лудият според вас?...Та така...От няколко месеца почти всяка седмица си тръгва и всеки път се стигаше все по-далеч със събирането на багаж.Този път вече и двамата бяхме категорични,че няма да ни бъде...Мъчно ми е!Обичах го много,много....Изненади и подобни хубавинки се правеха единствено от моя страна...В един момент и аз се отказах,защото нямаше смисъл...Любовта не беше подхранвана и в един момент явно се изпари....Обичам го,но знам ,че никога няма да се разбираме-прекалено сме различни...Навикът също играе много силна роля в момента....Незнам...Трудно е да опиша всичко....Сърцето ми се е свило и се чувствам ужасно....

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Силно те прегръщам и ти пожелавам, от сега нататък, нищо да не помрачава ежедневието ти.
Явно, с този мъж или без него, все е едно.
Имаш разкошна дъщеричка, нека ти е жива и здрава!
Няма страшно, ще се справите! Heart Eyes
Това се сещам в този момент да кажа...

# 2
  • На остров
  • Мнения: 13 498
НЕ се отчайвай всичко ще се оправи и ще бъдеш щастлива, радвай се на малката красавица и не мисли за друго в момента, надявам се само финансово да успеш да се справиш в началото,  че си е гадничко и трудно,  ако няма кой да ти помогне, преградки и ако мога с нещо да помогна ще се радвам Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 289
Ех, мъчно ми стана като прочетох... Cry
Но нали знаеш- краят е поредното начало Wink
Нека мама както в трудните моменти от бременността и сега те подкрепя Hug А също така и ние сме с теб и ще помогнем да преживееш по-лесно раздялата!  Hug

# 4
  • Мнения: 5 468
Много мъчно ми стана като прочетох темата ти. Незнам какво да ти кажа, освен да си мислиш за хубави неща, за бъдещето и да преодолееш някакси тази раздяла. За детето няма ли да му е мъчно? Ех, какво ли не ни поднася съдбата... Shocked Имаш дъщеричка-слънце, имаш нас.
Кураж, миличка Sayonara®, след време няма да боли толкова.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 952
Отдавна не съм влизала в Самотни ... и какво да прочета  Sad
Съжалявам за проблемите ти. Дано пък всичко се оправи  newsm78, ще стискам палци.
Прегръщам ви и двете Hug Hug

# 6
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Много сьжалявам за слу4илото се Cry.Жалко ,4е сте стигнали до там ,но ако наитсина смяташ/те ,4е не можете да бьдете заедно по каквито и да е при4ини е по добре да се разделите.Аз сьм сигурна ,4е Щом майка ти е била в трудните моменти през бременноста ти до теб и сега ,Ще бьде.Така ,4е мила  мога само да ти пожелая успех и мноооооого Щастие за напред.

# 7
  • Мнения: 2 863
Много тъжно начало на сутринта ми се оформи с твоя постинг мила,  ама в този форум рядко темите са весели. Ще се наредим тука и ще ти напишем окуражаващи думи, но истината е, че ще мине време докато сърцето ти се отпусне. Всяка от нас по различен начин се справя, едни са по смели и силни, друга страдат по дълго и мъчително....Надявам се ти да си от първите. Познавам това чувство, в което още обичаш, а знаеш и разбираш, че няма шанс, защото просто човека е такъв, няма да се промени, аз поне не вярвам в такива промени. Дори и да се случат под натиска на обстоятелствата, те винаги са временни. За жалост за наивността и доверието(понеже съм убедена, че не си глупава:)винаги се плаща скъпо.  Но пък малката ти красавица не си ли заслужава всяка цена, която може да платиш:))
Не казваш, той ще иска ли да те подпомага финансово, детенце как се отнася към него и други такива неща, които скоро ще излезнат на преден план?
Много кураж от мен, имаш майка си да те подкрепя и прекрасна дъщеричка:) Не си предопределяй бъдещето с мрачни мисли и дано бързо приемеш случилото се като поредния урок предвиден за теб от събата.

# 8
  • Мнения: 51
Imai sili, dve ste, ne si sama:) USPEX ot men:)

# 9
  • Мнения: 597
Спокойно миличка,остави за малко нещата така,явно и ти и той имате нужда от време.Колкото и да е трудно,опитай се да не мислиш за това,разсейвай се с нещо друго,а живот и здраве ще видиш какво ще стане в бъдеще.....каквото е писано,това ще е,човек не може да избяга от съдбата си.
Целувки и ако имаш нужда да поговориш с някого,обади ми се-прати ми лично съобщение!

# 10
  • Мнения: 3 777
Много мъчно ми стана.
Дано намериш щастието, което заслужаваш. Да намериш мъжа, който те заслужава и ще се бори за теб.
Имаш прекрасна дъщеричка, да ти е жива и здрава и опора в този тежък момент.

# 11
  • Мнения: X
Аз от 1,5 месеца съм в твойто положение, с тази разлика, че ми е за първи път, а не за 10ти. Как се справям - ами не се справям. Дано ти да си по-силна, защото никой не заслужава това да му се случи. Да те зарежат бременна - малко неща са по-лоши от това. Незнам какъв е пътя. Незнам какво да ти кажа. След време ще срещнеш подходящ мъж - това е сигурно, все някога ще стане. А дотогава как ще я караш...забрави за него, друг начин няма.
Аз обаче не мога да го направя. Лошото е, че и детето си не искам вече.  newsm45 newsm45. Нито се грижа за него, пропуших в 4-тия месец. Аз исках детето с мъжа си, както предполагам е било и при теб. А те после се отмятат, без да съзнават че ти не можеш да се откажеш-те могат, а ти не можеш.
Никога не съм била щастлива. Толкова години се тормозихме със скъпия, в името нещата да се оправят, но уви. Явно не ми е било писано да съм щастлива. Предишния също ме заряза. Пак се борих докрай, той не искаше.  newsm45.
Щом толкова лесно се отказват, значи никога нищо не е имало.

# 12
  • Мнения: 6 206
Сайонара, лошо, мила!
Не забравяй обаче, че имаш родители, които за плътно зад теб и можеш за всичко да разчиташ на тях. Всичко ще се оправи, ще видиш!

# 13
  • София
  • Мнения: 39 759
Sayonara® тъжно наистина ... но имаш малката сладка Деничка. Гушкай я, нацелувай я и ще забравиш поне за малко проблемите. А и винаги ще имаш мама и приятели до теб Simple Smile Целувки

# 14
  • Мнения: 4 244
Сайонара - много съжалявам че трябва да преживяваш това за пореден път.  Hug
Ама и ти много си изтраяла - 10 пъти тоя цирк щяха да ми дойдат много  Naughty

Сега най важното е  - имаш си малка звездичка и тя ти е най важното нещо в живота. Разбери се с родителите ти ако могат да ти помагат.
Първите дни, седмици и месеци са най трудни. Но кажеш ли веднъж край, значи край, не си играй с нервите си и с тези на детенцето.
Този не ви заслужава!
Гледай напред, гледай в очите на Деничка и ще видиш че има надежда да се справите и сами

А ние всички сме с теб  Hug

Общи условия

Активация на акаунт